Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Справа № 695/4137/24
номер провадження 2-а/695/30/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 грудня 2024 року м. Золотоноша
Суддя Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області Ушакова К.М., розглянувши у порядку письмового провадження питання про внесення виправлень у судове рішення в адміністративній справі за позовом представника ОСОБА_1 адвоката Клименка В`ячеслава Миколайовича до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про адміністративне правопорушення,
в с т а н о в и в:
до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області звернувся представник ОСОБА_1 адвокат Клименко В.М. з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , в якому просив скасувати постанову від 09.05.2024 № 267 про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 210-1 КУпАПу виді штрафу у розмірі 3400 грн.
Рішенням суду від 18.12.2024 позов задоволено.
Однак, у четвертому та п`ятому абзацах резолютивної частини рішення допущено описку в сумах стягнення та повернення судового збору.
Відповідно до ч. 1ст. 253 КАС Українисуд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно з ч. 2ст. 253 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Положення вказаної статті передбачають можливість після ухвалення судового рішення у справі усунути в ньому помилки технічного (неюридичного) характеру - описки та очевидні арифметичні помилки.
Виходячи із системного аналізу приписівКАС Україниописки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Опискою слід вважати помилку, що порушує правила граматики, синтаксису, пунктуації, нумерації, які мають вплив на зміст судового рішення та його виконання.
Виправленню підлягають лише ті описки, що мають істотний характер. До таких належать: написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат і строків, зокрема, у резолютивній частині судового рішення, оскільки будь-яка описка має істотне значення і може ускладнити виконання рішення. Таким чином, описка трактується як явна неточність або незрозуміле формулювання.
За таких обставин є підстави для внесення виправлень у резолютивну частину рішення суду.
Керуючись ст.ст.241-250,253,294,295 КАС України, суд
п о с т а н о в и в:
виправити описки, допущені в резолютивній частині рішення Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області 18.12.2024 у справі №695/4137/24, виклавши четвертий та п`ятий абзаци рішення в такій редакції:
"Стягнути на користь ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань ІНФОРМАЦІЯ_1 судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 1210,88 грн.
Повернути ОСОБА_1 помилково сплачений судовий збір у розмірі 605,32 грн..".
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя: К.М. Ушакова
Суд | Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 30.12.2024 |
Оприлюднено | 01.01.2025 |
Номер документу | 124174821 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо цивільного захисту |
Адміністративне
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Ушакова К. М.
Адміністративне
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Ушакова К. М.
Адміністративне
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Ушакова К. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні