Справа№ 673/386/24
Провадження № 2/151/17/25
УХВАЛА
про поновлення провадження по справі
03 січня 2025 року селище Чечельник
Суддя Чечельницького районного суду Вінницької області Токарчук Л.Г. вирішуючи питання про поновлення провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача : Деражнянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) та ОСОБА_3 про виключення відомостей про батька з актового запису про народження та визнання батьківства,
ВСТАНОВИЛА:
У провадженні суду перебуває вищевказана цивільна справа.
Ухвалою суду від 19 серпня 2024 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження та призначено підготовче судове засідання.
Ухвалою суду від 15 жовтня 2024 року по даній справі призначено судову молекулярно- генетичну експертизу, провадження у справі зупинено.
02 січня 2025 року з Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України до суду, з матеріалами цивільної справи надійшов висновок судової біологічної експертизи №СЕ-19/102-24/22044-БД від 20.12.2024.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній справі перестали існувати, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.
Керуючись статтями 254, 258, 260 ЦПК України,
ПОСТАНОВИЛА:
Поновити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача : Деражнянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) та ОСОБА_3 про виключення відомостей про батька з актового запису про народження та визнання батьківства.
Підготовче судове засідання призначити на 22 січня 2025 року о 14 годині 00 хвилин.
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Людмила ТОКАРЧУК
Суд | Чечельницький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.01.2025 |
Оприлюднено | 06.01.2025 |
Номер документу | 124204869 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про встановлення батьківства або материнства |
Цивільне
Чечельницький районний суд Вінницької області
Токарчук Л. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні