Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
УХВАЛА
03 січня 2025 року № 520/25834/24
Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бадюкова Ю.В., розглянувши в приміщенні суду у м. Харкові в порядку письмового провадження питання про залучення третьої особи у справі за позовом ОСОБА_1 до Харківської районної ради про зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Харківської районної ради (вул. Григорівське шосе, буд. 52, м. Харків, 61098), в якому просить суд:
- зобов`язати Харківську районну раду здійснити нарахування коштів на оплату на оплату проживання як ВПО з серпня 2024 р. з розрахунку 3000 грн. на місяць.
Відповідно до ч. 2 ст. 49 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.
Суд встановив, що рішення у справі може вплинути на права та обов`язки Харківської районної військової адміністрації Харківської області та Пісочинської селищної ради Харківської області, відтак слід залучити їх до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору.
Керуючись статтями 49, 50, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
Залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Харківську районну військову адміністрацію Харківської області (61098, Харківська обл., м. Харків, Новобаварський р-н, шосе Григорівське, буд. 52) та Пісочинську селищну раду Харківської області (62416, Україна, Харківський р-н, Харківська обл., селище Пісочин, вулиця Беліменків Ім., будинок, 2).
Направити на адресу Харківської районної військової адміністрації Харківської області та Пісочинської селищної ради Харківської області копію позовної заяви та доданих матеріалів.
Запропонувати третім особам у п`ятнадцятиденний строк з дня одержання копії ухвали у справі, подати до суду пояснення на адміністративний позов разом з усіма доказами, що обґрунтовують доводи, які в них наведені та надати до суду докази надіслання (подання) копії пояснень іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Бадюков Ю.В.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.01.2025 |
Оприлюднено | 06.01.2025 |
Номер документу | 124216426 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо соціального захисту (крім соціального страхування), з них внутрішньо переміщених осіб |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Бадюков Ю.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні