Ухвала
від 08.01.2025 по справі 2-163/11
МАГДАЛИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 2-163/11

провадження № 6/179/9/25

У Х В А Л А

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

08 січня 2025 року суддя Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області Кравченко О.Ю. розглянувши заяву представника позивача Рогожиної Галини Володимирівни по справі за заявою Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» про поновлення строку пред`явлення до виконання виконавчого документу по справі № 2-163/11 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області знаходиться заява Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» про поновлення строку пред`явлення до виконання виконавчого документу по справі № 2-163/11.

Судове засідання призначено на 13 січня 2025 року на 11-30 год.

До суду від представника заявника Рогожиної Г.В. надійшло клопотання про проведення судового засідання за її участю на вищевказану дату та всі наступні судові засідання в режимі відеоконференції, проведення якої просить проводити з приміщення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська

У відповідності до ч. 1ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Положеннямич. 7 ст. 212 ЦПК Українипередбачено, що суд за клопотанням сторони може постановити ухвалу про її участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

Частиною 8 ст.ст. 212 ЦПК Українипередбачено, що копія ухвали про участь особи в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Найближчий суд, до якого може прибути представник скаржника є Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська, який знаходиться за адресою: 49000, м. Дніпро, пр.Яворницького, 57, Дніпропетровської області.

На підставі викладеного та керуючисьст. 212ЦПК України, суд-

ПОСТАНОВИВ:

Судове засідання по справі за заявою Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» про поновлення строку пред`явлення до виконання виконавчого документу по справі № 2-163/11,призначене на 11год.30хв.13січня2025рокутавсііншісудовізасідання проводити в режимі відеоконференції.

Доручити Бабушкінському районному суду м. Дніпропетровська забезпечити проведення відеоконференції о 11год.30хв.13січня 2025року за участю представника позивача Рогожиної Галини Володимирівни.

Копію ухвали надіслати Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська (49000, м. Дніпро, вул. Яворницького, 57, Дніпропетровської області), для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.Ю.Кравченко

СудМагдалинівський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення08.01.2025
Оприлюднено09.01.2025
Номер документу124274357
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —2-163/11

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Булах Є. М.

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 16.05.2024

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Булах Є. М.

Ухвала від 08.01.2025

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 03.01.2025

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 30.12.2024

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 25.12.2024

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 29.11.2024

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області

Кравченко О. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні