Ухвала
від 11.01.2025 по справі 717/69/25
КЕЛЬМЕНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 717/69/25

Н/п 1-кс/717/24/25

УХВАЛА

11 січня 2025 року селище Кельменці

Слідчий суддя Кельменецького районного суду Чернівецької області ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання адвоката ОСОБА_2 про розгляд клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу в кримінальному провадженні №12025262100000007 від 09.01.2025 року, -

ВСТАНОВИВ:

Адвокат ОСОБА_2 подав до суду клопотання про участь в судовому засіданні у режимі відеоконференції.

Відповідно до ч.2-6 ст.336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.

Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку. Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені цим Кодексом.

Учасник кримінального провадження подає клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія клопотання в той самий строк надсилається іншим учасникам кримінального провадження.

Учасники кримінального провадження беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи.

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, переривання зв`язку тощо несе учасник кримінального провадження, який подав відповідне клопотання.

За таких обставин, судове засідання по розгляду клопотання слідчогопро застосуваннязапобіжного заходув кримінальномупровадженні №12025262100000007від 09.01.2025року слід провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів.

На підставі наведеного, керуючись ст. 336 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання ОСОБА_2 про участь всудовому засіданні про розгляд клопотання слідчогопро застосуваннязапобіжного заходув кримінальномупровадженні №12025262100000007від 09.01.2025року в режимі відеоконференції об 11годині 30хв 10.01.2025року поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів задовольнити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудКельменецький районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення11.01.2025
Оприлюднено13.01.2025
Номер документу124335672
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою

Судовий реєстр по справі —717/69/25

Ухвала від 27.01.2025

Кримінальне

Кельменецький районний суд Чернівецької області

Телешман О. В.

Ухвала від 27.01.2025

Кримінальне

Кельменецький районний суд Чернівецької області

Телешман О. В.

Ухвала від 17.01.2025

Кримінальне

Чернівецький апеляційний суд

Марчук В. Т.

Ухвала від 13.01.2025

Кримінальне

Кельменецький районний суд Чернівецької області

Телешман О. В.

Ухвала від 11.01.2025

Кримінальне

Кельменецький районний суд Чернівецької області

Телешман О. В.

Ухвала від 11.01.2025

Кримінальне

Кельменецький районний суд Чернівецької області

Телешман О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні