ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"13" січня 2025 р. Справа № 911/768/24
Господарський суд Київської області у складі судді Яреми В.А.,
за позовом Керівника Фастівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі: Боярської міської ради та Північного офісу Держаудитслужби
до 1. Приватного підприємства «Валентина-2000»
2. Комунального підприємства «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства» Боярської міської ради
про визнання недійсними договорів та стягнення 2 131 790,40 гривень
за участю представників:
прокурор: Яворський С.С. (посвідчення №069080 від 01.03.2023)
від позивача 1: Горбатюк І.М. (самопредставництво)
від позивача 2: Аіріней М-С. С. ( самопредставництво)
від відповідача 1: Романишен Р.М. ( ордер серії АА №1442599 від 13.05.2024)
установив:
У загальному позовному провадженні Господарського суду Київської області перебуває справа №911/768/24 за позовом Керівника Фастівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі: Боярської міської ради та Північного офісу Держаудитслужби до Приватного підприємства Валентина-2000 та Комунального підприємства Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради про:
- визнання недійсним договору поставки товарів №184/17 від 29.08.2017, укладеного між Комунальним підприємством Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області та Приватним підприємством Валентина-2000;
- визнання недійсним договору поставки товарів №28/18 від 13.03.2018, укладеного між Комунальним підприємством Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області та Приватним підприємством Валентина-2000;
- визнання недійсним договору поставки товарів №22/12 від 22.12.2018, укладеного між Комунальним підприємством Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області та Приватним підприємством Валентина-2000;
- стягнення з Приватного підприємства Валентина-2000 на користь Комунального підприємства Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради 2 122 801 грн, а з Комунального підприємства Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради одержаних ним за рішенням суду 2 122 801 грн стягнення в дохід держави.
Ухвалою Господарського суду Київської області від 09.12.2024 у справі №911/768/24 відкладено підготовче засідання на 13.01.2025.
У підготовче засідання 13.01.2025 представник відповідача 2 не з`явився.
Приписами статті 183 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що господарський суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, зокрема, у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Враховуючи неявку представника відповідача 2 у підготовче засідання та неможливість вирішення в даному підготовчому засіданні питань, визначених ч. 2 ст. 182 Господарського процесуального кодексу України, а також з метою забезпечення принципів рівності сторін і змагальності судового процесу, створення сторонам у зазначеній справі рівних умов для встановлення фактичних обставин справи, належного повідомлення відповідача 2 про її розгляд, суд дійшов висновку про відкладення підготовчого засідання.
Керуючись ст. ст. 120, 183, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
постановив:
1. Відкласти підготовче засідання на 27.01.2025 о 12:40, що відбудеться в приміщенні Господарського суду Київської області за адресою: м. Київ, вул. С. Петлюри, 16/108.
2. Повідомити учасників справи про відкладення підготовчого засідання.
3. Повідомити учасників справи про можливість:
-надавати суду всі необхідні документи (заяви, пояснення, клопотання тощо) в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштою або дистанційними засобами зв`язку;
-отримати інформацію в справі, що розглядається за вебадресою ko.arbitr.gov.ua/sud5012/ на офіційному вебпорталі Судової влади України.
Ухвала підписана 13.01.2025, набирає законної сили після негайно після її проголошення відповідно до частини 1 статті 235 Господарського процесуального кодексу України та оскарженню окремо від рішення суду згідно статті 255 Господарського процесуального кодексу України не підлягає.
Суддя В.А. Ярема
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2025 |
Оприлюднено | 16.01.2025 |
Номер документу | 124383912 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Господарський суд Київської області
Ярема В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні