ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"14" січня 2025 р. Справа№ 910/8712/24
Північний апеляційний господарський суд
суддя: Сітайло Л.Г.
розглянувши заяву представника Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" Левченко О.О. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,
при розгляді апеляційної скарги Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі філії "Відокремлений підрозділ "Запорізька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
на рішення Господарського суду міста Києва від 06.11.2024 (повний текст складено 15.11.2024)
у справі №910/8712/24 (суддя Ягічева Н.І.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Крок ЛТД"
про стягнення заборгованості у розмірі 5 608 185,93 грн
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі філії "Відокремлений підрозділ "Запорізька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" на рішення Господарського суду міста Києва від 06.11.2024 у справі №910/8712/24, розгляд якої призначено на 15.01.2025.
02.01.2024, через систему "Електронний суд" надійшла від Левченко Олени Олександрівни заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідне клопотання.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів приходить до висновку, що заява про участь у судовому засіданні у справі №910/8712/24 в режимі відеоконференції, підлягає задоволенню.
Керуючись статтями 6, 42, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд,
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити заяву представника Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
2. Провести судове засідання у справі №910/8712/24, призначене на 15.01.2025 о 13 год 40 хв та наступні судові засідання в режимі відеоконференції.
3. В судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду братиме участь представник відповідача Левченко Олена Олександрівна (електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1 ) якій для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфон з доступом до мережі "Інтернет", які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
4. Попередити учасника справи, що згідно з ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, п. 5 розділу І зазначеного Порядку ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
5. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
Суддя Л.Г. Сітайло
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 14.01.2025 |
Оприлюднено | 17.01.2025 |
Номер документу | 124399075 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі надання послуг |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Сітайло Л.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні