Справа №577/4599/23 Головуючий у суді у 1 інстанції - Галян С. В.Номер провадження 22-ц/816/126/25 Суддя-доповідач - Криворотенко В. І. Категорія - 16
УХВАЛА
14 січня 2025 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів:
Криворотенка В. І. (суддя-доповідач), Собини О. І. , Рунова В. Ю.
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1
на рішення Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 07 березня 2024 року
в цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Конотопської міської ради Сумської області, ОСОБА_1 , третя особа Головне управління Держгеокадастру у Сумській області, про визнання недійсним Державного акту про право власності на земельну ділянку,
В С Т А Н О В И В:
Вищевказана цивільна справа була призначена до розгляду в судовому засіданні Сумського апеляційного суду на 15 годину 00 хвилин 14 січня 2025 року.
Відповідно до частини 1 статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Враховуючи раніше подане клопотання ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у приміщенні Конотопського міськрайонного суду Сумської області та заяву представника ОСОБА_1 адвоката Дерев`янко О.В. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, колегія суддів вважає за необхідне забезпечити їх участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції 27 березня 2025 року о 14 годині 30 хвилин в режимі відеоконференції.
На підставі наведеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, апеляційний суд
У Х В А Л И В:
Забезпечити участь відповідача ОСОБА_1 та її представника адвоката Дерев`янко Олени Валентинівни у судовому засіданні суду апеляційної інстанції 27 березня 2025 року о 14 годині 30 хвилин в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua).
Попередити відповідача ОСОБА_1 та її представника адвоката Дерев`янко Олену Валентинівну, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua).
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду необхідно:
- використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;
- попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою https://vkz.court.gov.ua/site/signup та перевірити наявні власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;
- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;
- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;
- очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.
Роз`яснити відповідачу ОСОБА_1 та її представнику адвокату Дерев`янко Олені Валентинівні, що доступ користувачів до сервісу відеоконференцзв`язку ЄСІТС (далі - ВКЗ) можливий тільки через Електронний кабінет Електронного суду (https://cabinet.court.gov.ua) (далі - ЕС). Для входу через ЕС необхідно авторизуватися в ЕС за допомогою свого кваліфікованого електронного підпису. Перевірити, щоб в профілі користувача ЕС було зазначено ту саму адресу електронної пошти, що і на сайті ВКЗ, в іншому випадку, змінити зазначену електронну адресу в ЕС. Перехід до ВКЗ виконується за допомогою окремого пункту меню в ЕС - «Відеозв`язок». Після натискання зазначеного пункту користувач переходить на сайт ВКЗ авторизованим в обліковому записі.
Копію даної ухвали направити відповідачу ОСОБА_1 (а.с. 132) та її представнику - адвокату Дерев`янко Олені Валентинівні на електронну адресу (а.с. 163).
Доручити Конотопському міськрайонному суду Сумської області забезпечити організацію проведення відеоконференції судового засідання в даній справі, призначеного на 14 годину 30 хвилин 27 березня 2025 року для Моняка Валерія Волевича.
Копію ухвали надіслати:
- для виконання: Конотопському міськрайонному суду Сумської області на електронну адресу суду: e-mail: inbox@kn.su.court.gov.ua.
- до відома: позивачу ОСОБА_2 (а.с. 132).
Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач - В. І. Криворотенко
Судді: О. І. Собина
В. Ю. Рунов
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.01.2025 |
Оприлюднено | 17.01.2025 |
Номер документу | 124429152 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Криворотенко В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні