Ухвала
від 15.01.2025 по справі 333/504/24
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Дата документу 15.01.2025 Справа № 333/504/24

Запорізький Апеляційний суд

ЄУН 333/504/24 Головуючий у 1 інстанції: Кулик В.Б.

Пр. № 22-ц/807/238/25 Суддя-доповідач Гончар М.С.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

15 січня 2025 року м. Запоріжжя

Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого судді Гончар М.С.

суддів Кочеткової І.В., Подліянової Г.С.

при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 11 жовтня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , про стягнення безпідставно набутого майна, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ЗАПОРІЗЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У ЗАПОРІЗЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ОДЕСА)

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 11 жовтня 2024 року позов ОСОБА_2 задоволено частково.

Не погоджуючись із вищезазначеним рішенням суду першої інстанції у цій справі в частині, 26листопада 2024року відповідач ОСОБА_1 подала апеляційнускаргу, якамістить усобі клопотанняпро поновленняпропущеного строкуна апеляційнеоскарження, безпосередньо до апеляційного суду (вх. № 16802). Ухвалою апеляційного суду від 27 листопада 2024 року вказану справу витребувано у суду першої інстанції. 05грудня 2024року вищезазначена справа надійшла до апеляційного суду.

Ухвалою апеляційного суду від 06грудня 2024року клопотання ОСОБА_1 про поновленнястроку наапеляційне оскарження рішення Комунарськогорайонного судум.Запоріжжя від11жовтня 2024року у ційсправі задоволено, строк наапеляційне оскарження останнього ОСОБА_1 у цій справі поновлено, вищезазначену апеляційнускаргу ОСОБА_1 залишено безруху з підстав несплати судового збору.

Встановлено, що відповідачем 10січня 2025року в установленийапеляційним судомстрок усунуто вищезазначенінедоліки апеляційноїскарги,а саме:наданобезпосередньо через канцелярію до апеляційного суду квитанцію про сплату судового збору у розмірі 2839,00 грн. (вх. № 00424).

Відповідно до ст. 359 ч. 2 ЦПК України питання про відкриття апеляційного провадження у справі вирішується не пізніше 5 днів з дня надходження … заяви про усунення недоліків, поданої у порядку, передбаченому статтею 357 цього Кодексу.

В силу вимог ст. 9 ч. 2 Закону України «Про судовий збір» в редакції закону № 2147-VIII від 03.10.2017 року суд передвідкриттям (порушенням)провадження усправі,прийняттям дорозгляду заяв(скарг)перевіряє зарахуваннясудового зборудо спеціальногофонду Державногобюджету України. Апеляційним судом перевірено зарахування до спеціального фонду Державного бюджету України вищезазначеного розміру судового збору, сплаченого апелянтом.

Відповідно, апеляційним судом встановлено, що недоліки апеляційної скарги усунуто, підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження за вищезазначеною апеляційною скаргою у цій справі відсутні.

Розглянувши апеляційну скаргу і беручи до уваги, що апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених ст. ст. 354, 356 ЦПК України, керуючись ст.ст. 354, 359-361 ЦПК України, ЗУ «Про судовий збір», враховуючи правовий висновок Великої Палати Верховного Суду від 23 лютого 2021 року по справі №263/4637/18, апеляційний суд

УХВАЛИВ:

Апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 11 жовтня 2024 року у цій справі відкрити.

Разом із копією ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи, що передбачено ст. 361 ЦПК України.

Зазначені особи, які беруть участь у справі, можуть подати відзив протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення копії цієї ухвали.

Для забезпечення апеляційного розгляду справи провести підготовчі дії, передбачені ст. 365 ЦПК України.

Головуючий суддяСуддяСуддяГончар М.С. Кочеткова І.В.Подліянова Г.С.

СудЗапорізький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення15.01.2025
Оприлюднено17.01.2025
Номер документу124444385
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про повернення безпідставно набутого майна (коштів)

Судовий реєстр по справі —333/504/24

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Гончар М. С.

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Гончар М. С.

Ухвала від 06.12.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Гончар М. С.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Гончар М. С.

Рішення від 11.10.2024

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Кулик В. Б.

Рішення від 11.10.2024

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Кулик В. Б.

Ухвала від 13.05.2024

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Кулик В. Б.

Ухвала від 09.04.2024

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Кулик В. Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні