Ухвала
від 13.01.2025 по справі 911/2732/23
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"13" січня 2025 р. Справа№ 911/2732/23

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Сибіги О.М.

суддів: Кропивної Л.В.

Ткаченка Б.О.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1

на рішення Господарського суду Київської області від 21.02.2024

повний текст рішення складено та підписано 08.04.2024

у справі № 911/2732/23 (суддя Колесник Р.М.)

за позовом Заступника керівника Білоцерківської окружної прокуратури

в інтересах держави в особі: Білоцерківської міської ради

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Міськбуд БЦ»

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю «Стандарт-Авто»

про визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Київської області від 21.02.2024 у справі № 911/2732/23 позов задоволено повністю.

09.01.2025, ОСОБА_1 звернувся до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення Господарського суду Київської області від 21.02.2024 у справі № 911/2732/23 скасувати та прийняти нове рішення яким у задоволенні позову відмовити.

Одночасно, разом з апеляційною скаргою, скаржником подано заяву про поновлення процесуального строку, заяву поновлення строку на подання клопотання про витребування доказів у Товариства з обмеженою відповідальністю «Міськбуд БЦ», клопотання про витребування доказів у Товариства з обмеженою відповідальністю «Міськбуд БЦ», заяву поновлення строку на подання клопотання про витребування доказів у Товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Авто», клопотання про витребування доказів у Товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Авто», заяву про поновлення строку на подання заяви про призначення судової земельно-технічної експертизи та заяву про призначення судової земельно-технічної експертизи.

Протоколом щодо неможливості автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 09.01.2025 автоматичний розподіл судової справи № 911/2732/23 не відбувся, в зв`язку з відсутністю потрібної кількості суддів для розподілу справи.

Відповідно до протоколу автоматичного визначення складу колегії суддів від 09.01.2025, матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 по справі № 911/2732/23 передано на розгляд колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуючий суддя: Сибіга О.М., судді: Кропивна Л.В., Ткаченко Б.О.

Відповідно до п. 17.5 Прикінцевих положень Господарського процесуального кодексу України - апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Зважаючи на те, що станом на день надходження апеляційної скарги у Північного апеляційного господарського суду відсутні матеріали справи, в зв`язку з чим, колегія суддів вважає за необхідне витребувати у Господарського суду Київської області матеріали справи № 911/2732/23. Вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Господарського суду Київської області від 21.02.2024, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, відкласти до надходження матеріалів справи до Північного апеляційного господарського суду.

На підставі наведеного, керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Витребувати у Господарського суду Київської області матеріали справи № 911/2732/23.

2. Вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Господарського суду Київської області від 21.02.2024, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, відкласти до надходження матеріалів справи № 911/2732/23 до Північного апеляційного господарського суду.

3. Дану ухвалу надіслати на електронну адресу Господарського суду Київської області.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О.М. Сибіга

Судді Л.В. Кропивна

Б.О. Ткаченко

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення13.01.2025
Оприлюднено20.01.2025
Номер документу124457245
СудочинствоГосподарське
КатегоріяІнші справи

Судовий реєстр по справі —911/2732/23

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сибіга О.М.

Постанова від 27.11.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Ухвала від 16.09.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Постанова від 16.07.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Ухвала від 10.07.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Ухвала від 04.06.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Постанова від 14.05.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Ухвала від 02.05.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Ухвала від 09.04.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Рішення від 21.02.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Колесник Р.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні