Справа №751/11479/24
Провадження №2/751/144/25
УХВАЛА
про прийняття позовної заяви до розгляду та
відкриття провадження у справі
14 січня 2025 р. місто Чернігів
Суддя Новозаводського районного суду м. Чернігова Лібстер А. С., розглянувши матеріали позовної заяви
ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ;
представник позивача адвокат Допа Вікторія Ігорівна, 14013, м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 139, оф. 303/2;
до відповідача: ОСОБА_2 , АДРЕСА_1 ;
ОСОБА_3 в інтересах якої діє законний представник ОСОБА_4 , АДРЕСА_1 ;
третя особа:Служба усправах дітейГлибоцької селищноїради, 60400, Чернівецька область, Чернівецький р-н, с. Глибока, вул.. Грушевського Михайла, буд. 2А
про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
В С Т А Н О В И В:
Представник позивача Допа В. І. в інтересах ОСОБА_1 звернулася до суду із вказаним позовом, в якому просить визнати ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 такими, що втратили право користування житловим приміщенням, а саме квартирою, що розташована за адресою: АДРЕСА_2 .
Враховуючи значення справи для сторін, її категорію та складність, обсяг та характер доказів по справі, суд вважає за необхідне розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Дана справа підсудна Новозаводському районному суду м. Чернігова. Підстави для залишення позову без руху, відмови в його прийняттівідсутні.
При пред`явленні позову дотримано вимоги статей 175,177 ЦПК України, а позовна заява підлягає розгляду в судах в порядку цивільного судочинства.
Керуючись ст. ст. 187,274, 353 Цивільного процесуального кодексу України, -
У Х В А Л И В:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження у судовому засіданні з викликом сторін.
3. Судове засідання для розгляду справи по суті призначити у відкритому судовому засіданні на 14 лютого 2025 рокуна 09.30 год.
4. В судове засідання викликати свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_7 . Свідків попередити про кримінальну відповідальність за ст. 384, 385 КК України за відмову від давання показань без поважних причин.
5. Не пізніше п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.
Заперечення проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження подаються в строк до десяти днів після отримання даної ухвали.
6. Позивач не пізніше трьох днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзив, виклавши письмово свої міркування, аргументи та надати відповідні докази, та направити відповідачу і суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.
7. Відповідач не пізніше трьох днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу, і суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.
8. Запропонувати третій особі у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали та протягом п`яти календарних днів з дня отримання відзиву надати письмові пояснення на позов та відзив відповідно.
9. Роз`яснити учасникам справи, що заяви по суті справи (відзив, відповідь на відзив, заперечення) повинні бути складені та подані за правилами, встановленими статтями 178-180 Цивільного процесуального кодексу України.
10. Учасникам справи до початку першого судового засідання подати всі наявні у них докази, не приховувати докази.
11. Звернути увагу учасників справи, що подання доказів здійснюється у відповідності до статті 81 Цивільного процесуального кодексу України. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.
12. Учасникам справи письмові докази по справі подавати в оригіналі або в належним чином засвідчених копіях (для долучення до матеріалів справи) у порядку, визначеному ст. 95 ЦПК України. При цьому органам державної влади України, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям та їх об`єднанням усіх форм власності копії письмових доказів оформити відповідно до вимог Національного стандарту України ДСТУ 4163-2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації, Вимоги до оформлення документів.
13. При направленні у судове засідання уповноважених представників, останнім мати оригінал та копію довіреності або ордер, виданий відповідно до Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», а також документ, що посвідчує особу; у разі явки керівника організації або члена виконавчого органу - належним чином завірену копію наказу про призначення на посаду, документ, що посвідчує особу (паспорт), та установчі документи.
14. Звернути увагу учасників справи на те, що у випадку невиконання учасником справи його обов`язків суд відповідно до ч. 3 ст.43ЦПКУкраїни застосовує заходи процесуального примусу до такого учасника справи.
15. Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України https://nz.cn.court.gov.ua/sud2515/
16. Копію ухвали та копії позовної заяви з додатками направити учасникам справи.
17. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя А. С. Лібстер
Суд | Носівський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.01.2025 |
Оприлюднено | 20.01.2025 |
Номер документу | 124477822 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням |
Цивільне
Новозаводський районний суд м.Чернігова
Лібстер А. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні