Справа № 346/3285/24
Провадження № 2-п/346/5/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 січня 2025 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області
Суддя Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Коваленко Д.С., розглядаючи заяву Приватного акціонерного товариства «Коломийський завод комплектних розподільчих пристроїв» про перегляд заочного рішення,
в с т а н о в и в :
Приватне акціонерне товариство «Коломийський завод комплектних розподільчих пристроїв» звернулось до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області із заявою про перегляд заочного рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 28 листопада 2024 року по справі № 346/3285/24, просить скасувати вказане заочне рішення за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Коломийський завод КРП», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Тютюнника 2» про визнання за ОСОБА_2 майнових прав та обов`язків забудовника квартири.
Положеннями частини 1 та 2 статті 284 Цивільного процесуального кодексу України, передбачено, що заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. А ч.3 ст.284 ЦПК України передбачено, що учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Заявник, подав заяву про перегляд заочного рішення в строк, передбачений ч.3 ст.284 Цивільного процесуального кодексу України, а тому йому слід поновити пропуцщений строк на подання заяви про перегляд заочного рішення.
Подана заява, за своїм змістом та формою відповідає положенням статті 285 Цивільного процесуального кодексу України. При цьому, до неї додано її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості учасників справи. Тому, заяву про перегляд заочного рішення, слід прийняти та призначити до розгляду.
Тож, керуючись статтями 258-261,284,285,351-355 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в :
Поновити ПАТ «Коломийський завод комплектних розподільчих пристроїв» строк на подання заяви про перегляд заочного рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 28 листопада 2024 року по справі № 346/3285/24.
Заяву ПАТ «Коломийський завод комплектних розподільчих пристроїв» про перегляд заочного рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 28 листопада 2024 року по справі № 346/3285/24 - прийняти до розгляду.
Призначити розгляд заяви у відкритому судовому засіданні на 10 лютого 2025 року, о 10 годині, у приміщенні залу судових засідань Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області (місто Коломия Івано-Франківської області, проспект Михайла Грушевського, будинок 29, кабінет № 9).
Викликати у судове засідання учасників справи. Роз`яснити учасникам справи, що їх неявка не перешкоджає розгляду заяви про перегляд заочного рішення.
Копію цієї ухвали надіслати відповідачу, а позивачу також й заяву про перегляд заочного рішення з документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала, окремо від рішення суду, оскарженню не підлягає.
Суддя Коваленко Д.С.
Суд | Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2025 |
Оприлюднено | 21.01.2025 |
Номер документу | 124504538 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Коваленко Д. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні