ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/3436/25 Справа № 213/2945/24 Суддя у 1-й інстанції - Попов В. В. Суддя у 2-й інстанції - Агєєв О. В.
УХВАЛА
про витребування справи
20 січня 2025 року м.Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі судді Агєєва О.В., розглянувши матеріали апеляційної скарги представника Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» Демченка Андрія Григоровича на рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 26 грудня 2024 року у цивільній справі № 213/2945/24 за позовом Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послугу з постачання теплової енергії,-
ВСТАНОВИВ:
До Дніпровськогоапеляційного судунадійшла апеляційнаскаргапредставника Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» Демченка Андрія Григоровича на рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 26 грудня 2024 року у цивільній справі № 213/2945/24.
Матеріали цивільної справи, на підставі яких вирішуються питання, передбачені ст. 357, 358, 359 ЦПК України, до апеляційного суду не надійшли.
За таких обставин, цивільна справа підлягає витребуванню з суду першої інстанції.
Приймаючи до уваги те, що апеляційна скарга подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції, а матеріали цивільної справи до суду апеляційної інстанції на теперішній час не надано, суд позбавлений можливості вирішити питання щодо відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст. 355 ЦПК України, суд,
УXВАЛИВ:
Витребувати з Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області до Дніпровського апеляційного суду (м. Кривий Ріг, пр. Миру, 24, каб. 216) цивільну справу № 213/2945/24 за позовом Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послугу з постачання теплової енергії.
Питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» Демченка Андрія Григоровича на рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 26 грудня 2024 року у цивільній справі № 213/2945/24.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя Дніпровського
апеляційного суду О.В. Агєєв
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2025 |
Оприлюднено | 22.01.2025 |
Номер документу | 124541526 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Агєєв О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні