ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
"22" січня 2025 р. Справа № 903/724/24
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддя Тимошенко О.М.
судді Крейбух О.Г.
судді Миханюк М.В.
розглядаючи апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Волиньобленерго" на рішення Господарського суду Волинської області від 13.11.2024 та на додаткове рішення Господарського суду Волинської області від 27.11.2024 ухвалені суддею Кравчук А.М. у м. Луцьк у справі № 903/724/24
за первісним позовом Приватного акціонерного товариства "Волиньобленерго"
до Фізичної особи-підприємця Слупка Олександра Анатолійовича
про зобов`язання здійснити демонтаж технічних засобів, самовільно розміщених на об`єктах інфраструктури електроенергетики
та за зустрічним позовом підприємця Слупка Олександра Анатолійовича
до Приватного акціонерного товариства "Волиньобленерго"
про визнання додаткової угоди до договору укладеною
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 06.01.2025 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ПАТ "Волиньобленерго" на рішення Господарського суду Волинської області від 13.11.2024 та на додаткове рішення Господарського суду Волинської області від 27.11.2024 у справі № 903/724/24; розгляд апеляційної скарги призначено на 13.02.2025 о 15:30 год.
За наявною в розпорядженні суду інформацією головуючий суддя Тимошенко О.М. 13-14.02.2025 перебуватиме у відрядженні, що обумовлює визначення іншої дати судового засідання у даній справі.
Відповідно до ч.2 ст.32 ГПК України справа, розгляд якої відповідно до цього Кодексу здійснюється колегією суддів в обов`язковому порядку, розглядається постійною колегією суддів відповідного суду, до складу якої входить визначений Єдиною судовою інформаційно-комунікаційною системою суддя-доповідач. Згідно ч. 13 ст.32 ГПК України справа, розгляд якої розпочато одним суддею чи колегією суддів, повинна бути розглянута тим самим суддею чи колегією суддів, за винятком випадків, які унеможливлюють участь судді у розгляді справи, та інших випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи викладене, з метою забезпечення процесуальної економії та дотримання розумного строку розгляду справи, а також враховуючи принципи незмінності складу суду, колегія суддів дійшла висновку про заміну дати та часу слухання справи № 903/724/24.
Керуючись ст.ст. 120-121, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північно-західний апеляційний господарський суд
У Х В А Л И В :
1. Змінити визначену в ухвалі Північно-західного апеляційного господарського суду від 06.01.2025 дату й час слухання справи.
2. Призначити розгляд справи № 903/724/24 в судовому засіданні "18" лютого 2025 р. об 15:40 год.
3. Копію ухвали направити учасникам справи.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає
Головуючий суддя Тимошенко О.М.
Суддя Крейбух О.Г.
Суддя Миханюк М.В.
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2025 |
Оприлюднено | 23.01.2025 |
Номер документу | 124588849 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань, з них спонукання виконати або припинити певні дії |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Тимошенко О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні