Рішення
від 22.01.2025 по справі 569/20483/24
РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 569/20483/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

22 січня 2025 року м. Рівне

Рівненський міський суд Рівненської області в складі судді Левчука О.В.,

за участі секретаря судового засідання Янка М. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом ОСОБА_1

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА"

про невиплату розрахункових та непроведення розрахунку при звільненні

В засіданні приймали участь:

позивач: ОСОБА_1 .

Керуючись статтями 3, 12, 13, 81, 141, 259, 263-265, 354-355 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА" про невиплату розрахункових та непроведення розрахунку при звільненні - задовольнити частково.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА" на користь ОСОБА_1 заборгованість із заробітної плати в сумі 60 578, 28 грн, без утримання податків та обов`язкових платежів.

У задоволенні решти позовних вимог ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА" - відмовити.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА" на корись держави 1211, 20 грн судового збору.

Допустити до негайного виконання рішення суду в частині стягнення місячного заробітку.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Рівненського апеляційного суду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи без повідомлення учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повне найменування учасників справи:

позивач: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 );

відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА" (вул. Велика Васильківська, буд. 45, м. Київ, 03150, ІК 364834741).

Суддя О. Левчук

СудРівненський міський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення22.01.2025
Оприлюднено24.01.2025
Номер документу124599361
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них

Судовий реєстр по справі —569/20483/24

Рішення від 22.01.2025

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Левчук О. В.

Рішення від 22.01.2025

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Левчук О. В.

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Левчук О. В.

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Левчук О. В.

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Левчук О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні