Ухвала
від 23.01.2025 по справі 621/519/22
ЗМІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

621/519/22

1-в/621/7/25

У Х В А Л А

23 січня 2025 року м. Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області:

головуючий - суддя ОСОБА_1

за участі: секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання начальника Чугуївського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Харківській області ОСОБА_3 про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення ОСОБА_4 для відбування покарання,

у с т а н о в и в :

09.01.2024 начальник Чугуївського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Харківській області ОСОБА_3 звернулася з поданням про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення ОСОБА_4 для відбування покарання у виді позбавлення волі, призначеного вироком Зміївського районного суду Харківської області від 07.09.2022.

В судове засідання не з`явився належним чином викликаний засуджений ОСОБА_4 .

Начальник Чугуївського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Харківській області ОСОБА_3 подала клопотання в якому просила застосувати привід до засудженого, та вирішити вказане клопотання за її відсутності.

Ознайомившись з поданням, дослідивши клопотання представника органу пробації, суд дійшов наступного:

Відповідно до пункту 14 частини 1 статті 537 Кримінального процесуального кодексу України під час виконання вироків суд, визначений частиною 2 статті 539 цього Кодексу, має право вирішувати інші питання про всякого роду сумніви і протиріччя, що виникають при виконанні вироку.

Згідно пункту 4 частини 2 статті 539 Кримінального процесуального кодексу України клопотання (подання) про вирішення питання, пов`язаного із виконанням вироку, подається до суду, який ухвалив вирок, - у разі необхідності вирішення питань, передбачених пунктами 1, 10 (в частині клопотання про заміну покарання відповідно до частини п`ятої статті 53 Кримінального кодексу України), 12 (у разі якщо вирішення питання необхідне в зв`язку із здійсненням судового розгляду, воно вирішується судом, який його здійснює), 14 частини першої статті 537, статті 538 цього Кодексу.

Відповідно до частини 5 статті 539 Кримінального процесуального кодексу України у судове засідання викликаються засуджений, його захисник, законний представник, прокурор. Про час та місце розгляду клопотання (подання) повідомляються орган або установа виконання покарань, що відає виконанням покарання або здійснює контроль за поведінкою засудженого; лікарська комісія, що дала висновок стосовно питань застосування до засудженого примусового лікування або його припинення, у випадку розгляду відповідних питань; спостережна комісія, служба у справах дітей, якщо розглядається погоджене з ними клопотання; цивільний позивач і цивільний відповідач, якщо питання стосується виконання вироку в частині цивільного позову, інші особи у разі необхідності. За клопотанням засудженого, стосовно якого вирішується питання про примусове годування, або його захисника суд уповноважений викликати іншого лікаря для встановлення стану здоров`я засудженого та існування очевидної загрози його життю, спричиненої відмовою від прийняття їжі, та забезпечити лікарю можливість ознайомитися з матеріалами, якими обґрунтовується необхідність примусового годування. У такому разі суд відкладає розгляд клопотання на строк, необхідний для явки лікаря, але не більше ніж на 24 години.

Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду клопотання (подання), не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов`язковою або особа повідомила про поважні причини неприбуття.

Оскільки на судовий виклик засуджений ОСОБА_4 не з`явився, з метою забезпечення його участі у розгляді подання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення для відбування покарання, до нього належить застосувати привід відповідно до правил, передбачених статтями 139, 140, 323 Кримінального процесуального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись статтями 323, 139, 140, 537, 539 Кримінального процесуального кодексу України, суд

п о с т а н о в и в :

Відкласти судовий розгляд подання та призначити нове судове засідання на 14:30годину 24 лютого 2025 року.

Доручити Відділу поліції №2 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області здійснити привід (примусове супроводження) до зали судових засідань Зміївського районного суду Харківської області на 14:30 годину 24 лютого 2025 року засудженого ОСОБА_4 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 ус. Липковатівка Нововодолазького району Харківської області, зареєстрований та проживає в АДРЕСА_1 .

Виконання ухвали про здійснення приводу засудженого доручити Відділу поліції №2 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: ОСОБА_1

СудЗміївський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення23.01.2025
Оприлюднено27.01.2025
Номер документу124626094
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти власності Крадіжка

Судовий реєстр по справі —621/519/22

Ухвала від 23.01.2025

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Овдієнко В. В.

Ухвала від 23.12.2024

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Овдієнко В. В.

Ухвала від 03.12.2024

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Вельможна І. В.

Вирок від 07.09.2022

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Бібік О. В.

Ухвала від 07.09.2022

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Бібік О. В.

Ухвала від 01.09.2022

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Бібік О. В.

Ухвала від 22.02.2022

Кримінальне

Зміївський районний суд Харківської області

Бібік О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні