Ухвала
від 23.01.2025 по справі 510/2149/17
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний № 510/2149/17

Провадження № 1-кп/510/58/25

У Х В А Л А

23.01.25 рокуРенійський районний суд Одеської області

у складі: головуючого судді - ОСОБА_1 ,

за участю: секретаря - ОСОБА_2 ,

прокурора - ОСОБА_3 ,

захисника - ОСОБА_4 ,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Рені Одеської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.09.2017 № 12017160400000463 за обвинуваченням ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Ренійського районного суду Одеської області знаходиться обвинувальний акт із додатками, у кримінальному провадженні, внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.09.2017 № 12017160400000463 за обвинуваченням ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

Обвинувачені не з`явилися у судове засідання, хоча були сповіщені про дату, час та місце його проведення заздалегідь, належним чином: до суду конверти з повідомленням «за закінченням терміну зберигання».

У ході судового засідання, прокурор заявив клопотання про відкладення судового засідання на іншу дату у зв`язку із не явкою обвинувачених, та усне клопотання про привід обвинувачених.

Заслухавши клопотання прокурора, який вважав за необхідне відкласти судове засідання, у зв`язку із неявкою обвинувачених, та застосувати до обвинувачених привід, думку захисника, який не заперечував проти задоволення клопотання, суд приходить до висновку, що судове засідання підлягає відкладенню, з застосуванням до обвинувачених заходів до забезпечення їх прибуття до суду (привід).

Ч.2 ст.318 КПК України передбачено, що судовий розгляд здійснюється у судовому засіданні з обов`язковою участю сторін кримінального провадження.

Згідно ст.323 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.

Заслухавши клопотання прокурора, який вважав за необхідне відкласти судове засідання, у зв`язку із неявкою обвинуваченого, та застосувати до обвинуваченого привід, думку захисника, суд приходить до висновку, що судове засідання підлягає відкладенню, з застосуванням до обвинуваченого заходів - забезпечення його прибуття до суду (привід).

Керуючись ст.ст.42,140,142,318,323 КПК України, суд

У Х В А Л И В:

Судове засідання за обвинувальним актом у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.09.2017 № 12017160400000463 за обвинуваченням ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України - відкласти на 10:45 год. 20.03.2025 року.

Здійснити привід в судове засідання на 10:45 годину 20.03.2025 року в приміщення Ренійського районного суду Одеської області (м. Рені вулиця Соборна, 122) обвинувачених ОСОБА_5 , зареєстрованого та проживаючого за адресом: АДРЕСА_1 ; ОСОБА_6 , зареєстрованого та проживаючого за адресом: АДРЕСА_2 ; ОСОБА_7 , зареєстрованого та проживаючого за адресом: АДРЕСА_2 .

Виконання ухвали доручити відділенню № 2 Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області.

Копію ухвали для відому направити в Ізмаїльську окружну прокуратуру Одеської області.

Належним чином повідомити сторони про час, місце проведення судового засідання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудРенійський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення23.01.2025
Оприлюднено27.01.2025
Номер документу124639797
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —510/2149/17

Ухвала від 23.01.2025

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

Ухвала від 17.10.2023

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

Ухвала від 17.10.2023

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

Ухвала від 15.09.2021

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

Вирок від 12.02.2018

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

Ухвала від 25.01.2018

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

Вирок від 09.01.2018

Кримінальне

Ренійський районний суд Одеської області

Бошков І. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні