Справа № 681/1453/24
Провадження 2/681/132/2025
УХВАЛА
"23" січня 2025 р.
Суддя Полонського районного суду Хмельницької області Горщар А.Г.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал»</a>, треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Полонський районний відділ Державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню та стягнення безпідставно отриманих коштів, -
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним позовом, котрий ухвалою суду від 11 грудня 2024 року залишено без руху.
Копію вказаної вище ухвали позивач отримав 23 грудня 2024 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Однак, в наданий судом строк ОСОБА_1 недоліки позовної заяви не усунув, а саме: не надав доказів, якими він обґрунтовує свої позовні вимоги разом з позовною заявою або клопотання про витребування доказів у відповідності до вимог ч. 2 ст. 84 ЦПК України, не зазначив попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи..
Відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Керуючись наведеним, ст.ст.185, 260, 261, 353-355 ЦПК України, -
постановив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до товаристваз обмеженоювідповідальністю «Фінансовакомпанія «Кредит-Капітал»,треті особина сторонівідповідача,які незаявляють самостійнихвимог щодопредмета спору:Полонський районнийвідділ Державноївиконавчої службиЦентрального міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції (м.Київ),приватний нотаріусКиївського міськогонотаріального округуОстапенко ЄвгенМихайлович,про визнаннявиконавчого написунотаріуса таким,що непідлягає виконаннюта стягненнябезпідставно отриманихкоштів, повернути позивачу з доданими до неї документами.
Роз`яснити, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо учасниками справи протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення не буде подано апеляційної скарги.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя А.Г.Горщар
Суд | Полонський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2025 |
Оприлюднено | 27.01.2025 |
Номер документу | 124650327 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Полонський районний суд Хмельницької області
Горщар А. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні