Справа № 643/3380/23
Провадження № 2/643/45/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.01.2025 Суддя Московського районного суду м. Харкова Мельникова І.Д., розглянувши заяву свідка ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 доНаціональної академіїаграрних наукУкраїни, ДП «Дослідне господарство «ГОНТАРІВКА» Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України», третя особа Інститут тваринництва «Національної академії аграрних наук України» про поновлення на роботі та виплату заробітної плати,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Московського районного суду м. Харкова перебуває вищевказана цивільна справа.
Судове засідання призначене на 30.01.2025 о 13-00 годині.
Від свідка ОСОБА_1 до суду надійшло клопотання про участь у судовому засіданні 30.01.2025 о 13:00 у справі № 643/3380/23 в режимі відеоконференції у Шостому апеляційному адміністративному суді або Печерському районному суді міста Києва в залежності від технічної можливості суду.
Розглянувши заяву, суд встановив наступне.
Відповідно до положень ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою (ч.1ст.212 ЦПК України). Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи (ч.2 ст.212 ЦПК України). Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом (ч.6 ст.212 ЦПК України).
Відповідно до ч.ч.9, 10 ст.212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з`явився, а також перевіряє повноваження представників.
При перевірці технічної можливості для забезпечення проведення судового засідання призначеного на 30.01.2025 о 13:00 годину в режимі відеоконференції з Шостомим апеляційним адміністративним судом та Печерським районним судом міста Києва, встановлено, що у залі судового засідання в Шостому апеляційному адміністративному суді та Печерському районному суді міста Києва на день та час, на який призначено розгляд відеоконференції не проводяться, у зв`язку із графіком обідньої перерви, а саме з 13-00 по 13-45 год.
Таким чином, зважаючи на відсутність технічної можливості для забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції з судом вказаним у заяві, та подана через систему «Електронний суд» заява не містить доказів виконання вищенаведених норм процесуального права - направлення заяви про проведення судового засідання в режимі відеоконференції іншим учасникам процесу, суд приходить до висновку про відмову у задоволенні заяви про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.212 КПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
У задоволенні заяви свідка ОСОБА_1 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції - відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.Д. Мельникова
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2025 |
Оприлюднено | 27.01.2025 |
Номер документу | 124656260 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них у зв’язку з іншими підставами звільнення за ініціативою роботодавця |
Цивільне
Московський районний суд м.Харкова
Мельникова І. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні