Ухвала
від 23.01.2025 по справі 489/6044/23
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. МИКОЛАЄВА

"23" січня 2025 р.

Справа № 489/6044/23

Провадження № 4-с/489/7/25

УХВАЛА

про прийняття до розгляду

23січня 2025 м. Миколаїв

Ленінський районний суд міста Миколаєва у складі судді Рум`янцевої Н.О., вирішуючи питання прийняття до розгляду скаргу ОСОБА_1 на дії (бездіяльність) старшого державного виконавця Інгульського відділу державної виконавчої служби у м. Миколаєві Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Бєлоус Дар`ї Анатоліївни,

встановив.

22 січня 2025 Білоусова Н.С. звернулася до суду зі скаргою, в якій просить суд визнати бездіяльність старшого державного виконавця Інгульського ВДВС у м. Миколаєві ПМУ МЮ (м. Одеса) Бєлоус Дар`ї Анатоліївни, що мала місце при винесенні постанови про закінчення виконавчого провадження № 76772008 від 03.01.2025 протиправно. Визнати бездіяльність старшого державного виконавця Інгульського ВДВС у м. Миколаєві ПМУ МЮ (м. Одеса) Бєлоус Дар`ї Анатоліївни, що мала місце при направлені до АТ КБ «ПриватБанк» постанови про закінчення виконавчого провадження № 76772008 від 03.01.2025 протиправною. Зобов`язати старшого старшого державного виконавця Інгульського ВДВС у м. Миколаєві ПМУ МЮ (м. Одеса) Бєлоус Дар`ю Анатоліївну вжити належних та достатніх заходів для зняття арешту з грошових коштів ОСОБА_1 , розміщених на банківському рахунку АТ КБ «ПриватБанк».

Скарга подана з дотриманням вимог статей14,447,448 ЦПК України, перешкод для її розгляду судом не виявлено.

Разом з тим, з врахуванням недостатньої кількості суддів в Ленінському районному суді міста Миколаєва (з 14 посад суддів, згідно штатного розпису, фактично здійснюють судочинство 9 суддів, з яких спеціалізацію з розгляду цивільних справ встановлено - 5) щодо яких здійснюється автоматизований розподіл справ (без урахування суддів, які хворіють, перебувають у відрядженні, знаходяться у відпустці), що створює надмірне навантаження та виключає можливість розгляду справи в строки, передбачені національним законодавством, розгляд справи можливий з урахуванням раніше призначених справ.

Керуючись статтями 14, 84, 447, 448 ЦПК України

ухвалив:

Скаргу ОСОБА_1 на дії (бездіяльність) старшого державного виконавця Інгульського відділу державної виконавчої служби у м. Миколаєві Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Бєлоус Дар`ї Анатоліївни, прийняти до розгляду.

Розгляд скарги призначити на 11 лютого 2025 на 09 год. 10 хв., який провести в приміщенні Ленінського районного суду міста Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81, зал судового засідання № 11 (4-й поверх).

Роз`яснити, що відповідно частини другоїстатті 450 ЦПК Українинеявка стягувача, боржника, державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, які належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду скарги, не перешкоджають її розгляду.

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами та невиконання процесуальних обов`язків, внаслідок яких до учасника можуть бути застосовані заходи процесуального примусу, передбаченіглавою 9 розділу І ЦПК України.

Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: https://court.gov.ua/sud1416/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Н.О. Рум`янцева

СудЛенінський районний суд м. Миколаєва
Дата ухвалення рішення23.01.2025
Оприлюднено28.01.2025
Номер документу124678114
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —489/6044/23

Ухвала від 11.02.2025

Цивільне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Рум’янцева Н. О.

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Рум’янцева Н. О.

Ухвала від 19.12.2024

Цивільне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Костюченко Г. С.

Судовий наказ від 12.10.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Кокорєв В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні