Рішення
від 28.01.2025 по справі 377/1039/24
СЛАВУТИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

(Вступна та резолютивна частина)

іменем України

Справа №377/1039/24

Провадження №2/377/61/25

28 січня 2025 року Славутицький міський суд Київської області у складі: головуючої судді Малишенко Т.О., за участі секретаря судового засідання Присяжного В.В., позивача ОСОБА_1 та її представника адвоката Дяченко К.О., інші учасники відсутні, розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Славутичі в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Вишгородського району Київської області, третя особа Славутицька державна нотаріальна контора - про визнання права власності за набувальною давністю,

У С Т А Н О В И В :

Для складення повного рішення необхідно більше часу, у зв`язку з чим суд вважає за можливе відкласти на строк не більш як десять днів складання повного рішення та оголосити лише вступну і резолютивну його частини.

На підставі викладеного, керуючись статтями 258-259, 263-265 ЦПК України, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити частково.

Визнати за ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , право власності на 1/2 частку в квартирі за адресою АДРЕСА_1 .

Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного суду. Апеляційна скарга може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повне рішення буде виготовлено протягом десяти днів.

Учасники справи:

Позивач ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,адреса місцяреєстрації: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Представник позивача адвокат Дяченко Катерина Олександрівна, адреса місця знаходження : АДРЕСА_2 .

Відповідач СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА Вишгородського району Київської області, код ЄДРПОУ 26425731, місцезнаходження: Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, Центральна площа, 7.

Третя особа Славутицька державна нотаріальна контора, код ЄДРПОУ 26130036, місцезнаходження: Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, вул. Збройних Сил України, 3.

Суддя Т. О. Малишенко

СудСлавутицький міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення28.01.2025
Оприлюднено30.01.2025
Номер документу124746644
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —377/1039/24

Рішення від 28.01.2025

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Малишенко Т. О.

Рішення від 28.01.2025

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Малишенко Т. О.

Ухвала від 25.12.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Малишенко Т. О.

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Малишенко Т. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні