ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
"28" січня 2025 р. Справа № 906/1101/24
Господарський суд Житомирської області у складі судді Костриці О.О, розглянувши без виклику учасників провадження матеріали справи про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду від 09.01.2025, зокрема, відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи Замашнюк О.В.; введено процедуру реструктуризації боргів боржника; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника; призначено керуючим реструктуризацією у справі арбітражного керуючого Біленка Р.І.
09.01.2025 оприлюднено оголошення про відкриття Господарським судом Житомирської області провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
Ухвалою господарського суду від 24.01.2025 постановлено відсторонити арбітражного керуючого Біленка Р.І. від виконання повноважень керуючого реструктуризацією боргів боржника; вчинити запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення керуючим реструктуризацією боргів боржника у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
На запит суду від 24.01.2025 надійшла довідка від 24.01.2025 відповідно до якої автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство визначено кандидатуру арбітражного керуючого Козія Володимира Юрійовича.
З огляду на зазначене, господарський суд дійшов висновку зобов`язати арбітражного керуючого Козія Володимира Юрійовича в термін до 07.02.2025 надати суду заяву про участь у справі з повідомленням про неналежність до жодної з категорії осіб, зазначених у частині 3 статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства, належним чином завірену копію свідоцтва арбітражного керуючого та договору страхування відповідальності.
Керуючись статтями 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, статтею 28 Кодексу України з процедур банкрутства, -
УХВАЛИВ:
Арбітражному керуючому Козію Володимиру Юрійовичу в термін до 07.02.2025 надати суду заяву про участь у справі з повідомленням про неналежність до жодної з категорії осіб, зазначених у частині 3 статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства, належним чином завірену копію свідоцтва арбітражного керуючого та договору страхування відповідальності.
Ухвала господарського суду набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Дата підписання 28.01.2025
Суддя Костриця О.О.
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2025 |
Оприлюднено | 30.01.2025 |
Номер документу | 124753053 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Костриця О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні