Рішення
від 27.01.2025 по справі 626/3278/24
КРАСНОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 626/3278/24

Провадження № 2/626/79/2025

РІШЕННЯ

Іменем України

27.01.2025 року м. Берестин (Красноград)

Красноградський районний суд Харківської області у складі:

головуючого судді Дудченка В.О.,

за участю секретаря Зінченко Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Берестині (Краснограді), в порядку загального позовного провадження, у відсутності сторін, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , Берестинської (Красноградської) міської ради Харківської області про виділення об`єкта нерухомого майна,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 , ОСОБА_2 звернулись до суду з позовом до ОСОБА_3 , Берестинської (Красноградської) міської ради Харківської області відповідно до якого просить виділити житловий будинок А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г- вбиральня, Н - огорожа, як окремий об`єкт нерухомого майна з домоволодіння загальнаплоща 276,4кв.м.,житлова площа115,9кв.м.,що складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м. надвірні будівлі: Г- вбиральня, Н - огорожа, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1162580163000, визнавши за ОСОБА_1 право власності на частину нерухомого майна будинку А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа , що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , та ОСОБА_2 право власності на частину нерухомого майна будинку А- 2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , припинивши право спільної часткової власності на будинок А-2 Одринської О.С. та Красноградської міської ради.

В обґрунтування позовних вимог в позовній заяві позивачі зазначили, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом від 22.08.2024 року на праві спільної часткової власності кожному належить 19/25 часток у праві спільної часткової власності на домоволодіння загальною площею 276,4 кв.м., житловою площею 115,9 кв.м. з надвірними будівлями, що розташований в АДРЕСА_1 , який складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, з двох кухонь, чотирьох житлових кімнат, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашковий, обкладений цеглою, з однієї кухні, чотирьох житлових кімнат, загальною площею 195,0 кв.м., житловою площею 63,3 кв.м, при якому є будівлі: Г-убиральня, Д-убиральня, К-колонка, Я-зливна яма, N-огорожа, N-ворота з хвірткою. Ці 19/25 часток у праві спільної часткової власності на домоволодіння з надвірними будівлями, що розташоване в АДРЕСА_1 , належали померлій ОСОБА_4 на підставі Свідоцтва про право власності, виданого Красноградською міською радою Харківської області 28.04.1998 року та зареєстрованого ДПТІ «Інвентаризатор» м. Красноград Харківської області 28.04.1998 року, номер запису 2807 в книзі 3д, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 1162580163000.

Здійснена державна реєстрація право власності на 19/50 часток у праві спільної часткової власності на домоволодіння з надвірними будівлями за ОСОБА_1 та ОСОБА_2 . Тобто, фактично до складу спадщини входить домоволодіння загальною площею 276,4 кв.м., житлова площа 115,9 кв.м. з надвірними будівлями, яке складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, при якому є будівлі: Г - вбиральня, Н огорожа, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1162580163000).

Житловий будинок А-1 шлакоблочний, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м. та житловий будинок А-2 черепашковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 702, кв.м, при якому є будівлі: Г-вбиральня, Н огорожа , що розташовані за адресою АДРЕСА_1 є відокремленими будинками мають окремий вхід та окрему систему життєзабезпечення.

За життя ОСОБА_4 особисто мала у власності та розпоряджалась житловим будинком А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, при якому є будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 право володіння та користування яким не поширювалось на інших співвласників, та складало 19/25 часток від домоволодіння.

Відповідно до змісту Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна (реєстраційний номер об`єкта 1162580163000) житловий будинок домоволодіння загальною площею 276.4 кв.м. житлова площа 115.9 кв.м., складається з житлового будинку А-1, 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., житлового будинку А-2 , черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70.2 кв.м; надвірних будівель : Г - вбиральня; Н огорожа.

Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна (реєстраційний номер об`єкта 1162580163000) підтверджується, що за відповідачем по справі ОСОБА_3 зареєстровано 3/25 права спільної часткової власності на домоволодіння, яке складається з житлового будинку загальною площею 276,4 кв.м. житлова площа 115.9 кв. м., що складається з житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м., надвірних будівель Г - вбиральня, Н - огорожа.

Фактично ОСОБА_3 використовується частина житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., що складає 3/25 частки домоволодіння, та має окремий вихід, окрему систему життєзабезпечення, тобто складає окремий об`єкт нерухомого майна в розумінністатті 181 ЦК України. Будинок А-2 загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м. з надвірними будівлями Г - вбиральня, Н - огорожа ОСОБА_3 не використовується та не експлуатується, участі в його утриманні та обслуговуванні не здійснює.

За життя ОСОБА_4 на підставі Договору купівлі-продажу від 20.03.2001 року посвідченого державним нотаріусом Красноградської державної нотаріальної контори зареєстрованого в реєстрі за № 1-330 відчужила Красноградській міській раді 3/25 права спільної часткової власності на домоволодіння, яке складається з житлового будинку загальною площею 276,4 кв.м. житлова площа 115.9 кв. м., що складається з житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м., надвірних будівель Г - вбиральня, Н огорожа.

Фактично Красноградській міській раді за договором купівлі продажу передана частина житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., що складає 3/25 частки домоволодіння, та має окремий вихід, окрему систему життєзабезпечення, тобто складає окремий об`єкт нерухомого майна в розумінністатті 181 ЦК України. Будинок А-2 загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м. з надвірними будівлями Г - вбиральня, Н - огорожа Красноградській міській раді не передавався, не використовується та не експлуатується, участі в його утриманні та обслуговуванні не здійснює.

В позасудовому порядку здійснити виділ частки спільного майна є неможливим, внаслідок невизначеності. Як наслідок позивачі по справі , як власники успадкованого житла, без виділення належної частки в спадковому майні в натурі не мають можливості повноцінно користуватися майном, здійснити його відчуження, реєстрацію проживання та скористатись правом щодо приватизації земельної ділянки, так як житловий будинок А-1 та А-2 за адресою АДРЕСА_1 визначений одним цілим домоволодінням з надвірними будівлями.

Від представника позивачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , адвоката Орєхової Н.В., до суду надійшла письмова заява в якій вона просить розглянути справу за її відсутності та відсутності позивачів, позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити.

Від відповідача ОСОБА_3 до суду надійшла письмова заява відповідно до якої вона визнає позовні вимоги та просить розгляд справи проводити за її відсутності.

Від представника відповідача Берестинської міської ради до суду надійшла письмова заява відповідно до якої не заперечує проти задоволення заяви та просить розгляд справи проводити без участі їх представника.

Враховуючи те, що учасники справи належним чином повідомлені про день та час розгляду справи, від них надійшли заяви про розгляд справи без їх участі, суд вважає за можливе відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України розглянути справу у відсутності учасників справи на підставі наявних у справі доказів, не здійснюючи фіксування судового процесу.

Перевіривши письмові докази, що є в матеріалах справи, суд вважає позов ОСОБА_1 , ОСОБА_2 таким, що підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом від 22.08.2024 року на праві спільної часткової власності кожному належить 19/25 часток у праві спільної часткової власності на домоволодіння загальною площею 276,4 кв.м., житловою площею 115,9 кв.м. з надвірними будівлями, що розташований в АДРЕСА_1 , який складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, з двох кухонь, чотирьох житлових кімнат, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашковий, обкладений цеглою, з однієї кухні, чотирьох житлових кімнат, загальною площею 195,0 кв.м., житловою площею 63,3 кв.м, при якому є будівлі: Г-убиральня, Д-убиральня, К-колонка, Я-зливна яма, N-огорожа, N-ворота з хвірткою. Ці 19/25 часток у праві спільної часткової власності на домоволодіння з надвірними будівлями, що розташоване в АДРЕСА_1 , належали померлій ОСОБА_4 на підставі Свідоцтва про право власності, виданого Красноградською міською радою Харківської області 28.04.1998 року та зареєстрованого ДПТІ «Інвентаризатор» м. Красноград Харківської області 28.04.1998 року, номер запису 2807 в книзі 3д, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 1162580163000.

Здійснена державна реєстрація право власності на 19/50 часток у праві спільної часткової власності на домоволодіння з надвірними будівлями за ОСОБА_1 та ОСОБА_2 . Тобто, фактично до складу спадщини входить домоволодіння загальною площею 276,4 кв.м., житлова площа 115,9 кв.м. з надвірними будівлями, яке складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, при якому є будівлі: Г - вбиральня, Н огорожа, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1162580163000).

Житловий будинок А-1 шлакоблочний, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м. та житловий будинок А-2 черепашковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 702, кв.м, при якому є будівлі: Г-вбиральня, Н огорожа , що розташовані за адресою АДРЕСА_1 є відокремленими будинками мають окремий вхід та окрему систему життєзабезпечення.

За життя ОСОБА_4 особисто мала у власності та розпоряджалась житловим будинком А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, при якому є будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 право володіння та користування яким не поширювалось на інших співвласників, та складало 19/25 часток від домоволодіння.

Відповідно до змісту Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна (реєстраційний номер об`єкта 1162580163000) житловий будинок домоволодіння загальною площею 276.4 кв.м. житлова площа 115.9 кв.м., складається з житлового будинку А-1, 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., житлового будинку А-2 , черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70.2 кв.м; надвірних будівель : Г - вбиральня; Н огорожа.

Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна (реєстраційний номер об`єкта 1162580163000) підтверджується, що за відповідачем по справі ОСОБА_3 зареєстровано 3/25 права спільної часткової власності на домоволодіння, яке складається з житлового будинку загальною площею 276,4 кв.м. житлова площа 115.9 кв. м., що складається з житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м., надвірних будівель Г - вбиральня, Н - огорожа.

Фактично ОСОБА_3 використовується частина житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., що складає 3/25 частки домоволодіння, та має окремий вихід, окрему систему життєзабезпечення, тобто складає окремий об`єкт нерухомого майна в розумінністатті 181 ЦК України. Будинок А-2 загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м. з надвірними будівлями Г - вбиральня, Н - огорожа ОСОБА_3 не використовується та не експлуатується, участі в його утриманні та обслуговуванні не здійснює.

За життя ОСОБА_4 на підставі Договору купівлі-продажу від 20.03.2001 року посвідченого державним нотаріусом Красноградської державної нотаріальної контори зареєстрованого в реєстрі за № 1-330 відчужила Красноградській міській раді 3/25 права спільної часткової власності на домоволодіння, яке складається з житлового будинку загальною площею 276,4 кв.м. житлова площа 115.9 кв. м., що складається з житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67.0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м., надвірних будівель Г - вбиральня, Н огорожа.

Фактично Красноградській міській раді за договором купівлі продажу передана частина житлового будинку А-1 1965 року побудови, шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., що складає 3/25 частки домоволодіння, та має окремий вихід, окрему систему життєзабезпечення, тобто складає окремий об`єкт нерухомого майна в розумінністатті 181 ЦК України. Будинок А-2 загальною площею 209.4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м. з надвірними будівлями Г - вбиральня, Н - огорожа Красноградській міській раді не передавався, не використовується та не експлуатується, участі в його утриманні та обслуговуванні не здійснює.

Статтею 41 Конституції України встановлено, що кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Згідно з частиною першою статті 183 ЦК України річ, яку можна поділити без втрати її цільового призначення, є подільною.

Відповідно до статті 317 ЦК України, власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

У відповідності до статті 319 ЦК України, власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

Згідно із статтею 321 ЦК України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні. Особа може бути позбавлена права власності або обмежена у його здійсненні лише у випадках і в порядку, встановлених законом.

Відповідно до статей 355, 356, 358 ЦК України, майно, що є у власності двох або більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майно).

Власність двох чи більше осіб із визначенням часток кожного з них у праві власності є спільною частковою власністю.

Право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою.

Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю.

Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. У разі неможливості цього він має право вимагати від інших співвласників, які володіють і користуються спільним майном, відповідної матеріальної компенсації.

Якщо договір між співвласниками про порядок володіння та користування спільним майном відповідно до їхніх часток у праві спільної часткової власності посвідчений нотаріально, він є обов`язковим і для особи, яка придбає згодом частку в праві спільної часткової власності на це майно.

Згідно із статтею 364 ЦК кожен із співвласників має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності.

У разі недосягнення згоди про спосіб і умови виділу в натурі частки із спільного майна учасник спільної часткової власності вправі звернутися з відповідним позовом до суду.

Згідно з частиною другою статті 364 ЦК України, якщо виділ в натурі частки із спільного майна не допускається згідно із законом або є неможливим (частина друга статті 183 цього Кодексу), співвласник, який бажає виділу, має право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки. Компенсація співвласникові може бути надана лише за його згодою.

Результат системного аналізу статей 183, 358, 364, 370, 379, 380, 382 ЦК України дає підстави для висновку, що у спорах про поділ нерухомого майна в натурі учасникам спільної власності на нерухоме майно може бути виділено відокремлену частину нерухомого майна, яка відповідає розміру їх часток у праві власності.

При виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування відповідних норм права, викладені в постановах Верховного Суду (частина четверта статті 263 ЦПК України).

У постанові Верховного Суду у складі Об`єднаної палати Касаційного цивільного суду від 06 листопада 2023 року у справі № 707/2516/18 (провадження № 61-5919сво22) зроблені такі висновки: «тлумачення положень статей 183, 358, 364, 379, 380, 382 ЦК України дає підстави для висновку про те, що поділ будинку, що перебуває в спільній частковій власності, є можливим, якщо кожній зі сторін може бути виділено відокремлену частину будинку із самостійним виходом (квартиру) або в разі, коли є технічна можливість переобладнання будинку в ізольовані квартири, які за розміром відповідають розміру часток співвласників у праві власності. Якщо виділ (поділ) технічно можливий, але з відхиленням від розміру ідеальних часток співвласників з урахуванням конкретних обставин поділ (виділ) може бути проведений зі зміною ідеальних часток і присудженням грошової компенсації співвласнику, частка якого зменшилася. Отже, визначальним для виділу частки або поділу будинку в натурі, який перебуває у спільній частковій власності, є розмір часток співвласників та технічна можливість виділу частки або поділу будинку відповідно до часток співвласників. Подібний правовий висновок викладено у постанові Верховного Суду України від 03 квітня 2012 року у справі № 6-12цс13, а також у постановах Верховного Суду від 25 вересня 2019 року у справі № 205/9065/15-ц (провадження № 61-21409св18), від 27 травня 2020 року у справі № 173/1607/15 (провадження № 61-26178св18) від 11 жовтня 2021 року у справі № 607/14338/19-ц (провадження № 61-19073св20)».

Враховуючи викладене,суд вважаєза можливевиділити ОСОБА_1 та ОСОБА_2 житловий будинокА-2черепашниковий,обкладений цеглою,загальною площею209.4кв.м.,житловою площею70.2 кв.м,надвірні будівлі, якокремий об`єктнерухомого майна,який маєокремий вихід,окрему системужиттєзабезпечення,та складає 19/25 часток домоволодіння з надвірними будівлями, що розташований в АДРЕСА_1 , яке складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, при якому є будівлі: Г-вбиральня, Н-огорожа, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1162580163000, визнавши за ОСОБА_1 право власності на частину нерухомого майна будинку А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа , що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , та ОСОБА_2 право власності на частину нерухомого майна будинку А- 2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , припинивши право спільної часткової власності на будинок А-2 Одринської О.С. та Красноградської міської ради.

Керуючись ст. 183, 358, 364, 367 ЦК України, ст.ст. 4-5, 12, 76-83, 264-265 ЦПК України суд,

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 , ОСОБА_2 задовольнити.

Виділити житловий будинок А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г- вбиральня, Н - огорожа, як окремий об`єкт нерухомого майна з домоволодіння загальнаплоща 276,4кв.м.,житлова площа115,9кв.м.,що складається з житлового будинку А-1 шлакоблочного, загальною площею 67,0 кв.м., житловою площею 45,7 кв.м., та житлового будинку А-2 черепашникового, обкладеного цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м. надвірні будівлі: Г- вбиральня, Н - огорожа, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1162580163000, визнавши за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , право власності на частину нерухомого майна будинку А-2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа , що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , право власності на частину нерухомого майна будинку А - 2 черепашниковий, обкладений цеглою, загальною площею 209,4 кв.м., житловою площею 70,2 кв.м, надвірні будівлі: Г - вбиральня, Н - огорожа, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , припинивши право спільної часткової власності на будинок А-2 Одринської Оксани Сергіївни та Берестинської (Красноградської) міської ради.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення в Харківський апеляційний суд.

Суддя

СудКрасноградський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення27.01.2025
Оприлюднено31.01.2025
Номер документу124785069
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —626/3278/24

Рішення від 27.01.2025

Цивільне

Красноградський районний суд Харківської області

Дудченко В. О.

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Красноградський районний суд Харківської області

Дудченко В. О.

Ухвала від 14.10.2024

Цивільне

Красноградський районний суд Харківської області

Дудченко В. О.

Ухвала від 18.09.2024

Цивільне

Красноградський районний суд Харківської області

Дудченко В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні