Ухвала
від 28.01.2025 по справі 910/6178/20
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про виправлення описок

"28" січня 2025 р. Справа№ 910/6178/20

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Майданевича А.Г.

суддів: Коротун О.М.

Гаврилюка О.М.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «Омега»

на рішення Господарського суду міста Києва від 06.03.2024

у справі №910/6178/20 (суддя Паламар П.І.)

за позовом Публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та кредит"

до Акціонерного товариства "Київмедпрепарат"

про стягнення боргу, неустойки, ціна позову 89051459,22 грн.,

зустрічним позовом Акціонерного товариства "Київмедпрепарат"

треті особи

1. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

2. Національний банк України

до Публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та кредит"

про визнання договору частково недійсним

ВСТАНОВИВ:

У провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуючого судді (суддя-доповідач) - Майданевича А.Г., суддів: Гаврилюка О.М., Коротун О.М. перебуває апеляційна скарга Приватного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «Омега» на рішення Господарського суду міста Києва від 06.03.2024 у справі №910/6178/20.

При виготовленні ухвали Північного апеляційного господарського суду від 27.01.2025 по тексту ухвали було допущено описку, а саме у вступній та резолютивній частинах ухвали невірно вказано «заяву суддів Майданевича А.Г., Суліма В.В., Коротун О.М.» замість «заяву суддів Майданевича А.Г., Гаврилюка О.М., Коротун О.М.».

Відповідно до ст. 243 ГПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте, їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Наведена описка не зачіпає суті судового рішення і підлягає виправленню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Виправити описку у вступній та резолютивній частинах ухвали Північного апеляційного господарського суду від 27.01.2025 у справі №910/6178/20.

2.У вступній та резолютивній частинах ухвали Північного апеляційного господарського суду від 27.01.2025 у справі №910/6178/20 правильно читати «заяву суддів Майданевича А.Г., Гаврилюка О.М., Коротун О.М.».

Головуючий суддя А.Г. Майданевич

Судді О.М. Коротун

О.М. Гаврилюк

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення28.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124806382
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі банківської діяльності, з них кредитування, з них забезпечення виконання зобов’язання

Судовий реєстр по справі —910/6178/20

Ухвала від 28.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Майданевич А.Г.

Ухвала від 29.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Демидов В.О.

Ухвала від 27.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Майданевич А.Г.

Ухвала від 21.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Демидов В.О.

Ухвала від 16.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Майданевич А.Г.

Ухвала від 03.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Демидов В.О.

Постанова від 10.12.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

Ухвала від 26.11.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

Постанова від 25.10.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

Ухвала від 21.10.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні