Ухвала
від 31.01.2025 по справі 507/2674/24
ЛЮБАШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 507/2674/24

Провадження № 2/507/51/2025

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"31" січня 2025 р. Суддя Любашівського районного суду Одеської області Дармакука Т.П. розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Борсук Євгенії Геннадіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КОНСАЛТ СОЛЮШЕНС» до ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , третіх осіб: ОСОБА_3 , Любашівської державної нотаріальної контори Подільського районного нотаріального округу Одеської області про визнання правочину недійсним та скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Любашівського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КОНСАЛТ СОЛЮШЕНС» до ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , третіх осіб: ОСОБА_3 , Любашівської державної нотаріальної контори Подільського районного нотаріального округу Одеської області про визнання правочину недійсним та скасування рішення.

31.01.2025 року від представника відповідача - адвоката Борсук Євгенії Геннадіївни надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно до ч.1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч. 2 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Враховуючи те, що представник відповідача немає можливості з`явитись в судове засідання до Любашівського районного суду Одеської, але заінтересована в тому, щоб судове засідання відбулося за її участі, суд вважає, що клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, підлягає задоволенню.

За таких обставин, проведення судового засідання по даній справі в режимі відеоконференції можливо здійснити за допомогою сервісу «ЕasyСon»

Особою, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, є представник відповідача ОСОБА_1 - адвокат Борсук Євгенія Геннадіївна.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суддя, -

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Борсук Євгенії Геннадіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КОНСАЛТ СОЛЮШЕНС» до ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , третіх осіб: ОСОБА_3 , Любашівської державної нотаріальної контори Подільського районного нотаріального округу Одеської області про визнання правочину недійсним та скасування рішення - задовольнити.

Судові засідання, проводити в режимі відеоконференції за допомогою сервісу «ЕasyСon».

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити представнику відповідача - адвокату Борсук Євгенії Геннадіївні, для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Т.П. Дармакука

СудЛюбашівський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення31.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124821022
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —507/2674/24

Ухвала від 31.01.2025

Цивільне

Любашівський районний суд Одеської області

Дармакука Т. П.

Ухвала від 09.01.2025

Цивільне

Любашівський районний суд Одеської області

Дармакука Т. П.

Ухвала від 03.01.2025

Цивільне

Любашівський районний суд Одеської області

Дармакука Т. П.

Ухвала від 06.12.2024

Цивільне

Любашівський районний суд Одеської області

Дармакука Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні