ХЕРСОНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер провадження: 22-ц/819/147/25
Єдиний унікальний номер справи: 766/20183/24
Головуючий у першій інстанції Кузьміна О.І.
Доповідач Пузанова Л.В.
У Х В А Л А
про розгляд справи у режимі відеоконференції
31 січня 2025 року
Херсонський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого (суддя-доповідач) Пузанової Л.В.
суддів Приходько Л.А.
Радченка С.В.
розглянувши питання про участь учасників справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції при розгляді справи за апеляційною скаргою Дніпровського відділу Державної виконавчої служби у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), на ухвалу Херсонського міського суду Херсонської області від 11 грудня 2024 року у справі за скаргою ОСОБА_1 , від імені якого діє адвокат Матвєєва-Вац Надія Володимирівна, на бездіяльність державного виконавця Дніпровського відділу Державної виконавчої служби у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса),
встановив :
11 грудня 2024 року Херсонський міський суд Херсонської області постановив у зазначеній справі ухвалу, на яку Дніпровський відділ Державної виконавчої служби у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) подав апеляційну скаргу.
Розгляд справи в суді апеляційної інстанції призначено на 12 лютого 2025 року, 14 годину 15 хвилин.
Представник ОСОБА_1 - адвокат Матвєєва-Вац Н.В. через систему «Електронний суд» надіслала заяву про визначення її участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису за допомогою системи відеоконференцзв`язку Easycon, сформувавши її в системі «Електронний суд».
Зважаючи на передбачене статтею 212 ЦПК України право учасників справи брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, колегія суддів вважає за необхідне клопотання заявника задовольнити та визначити її участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису за допомогою системи відеоконференцзв`язку Easycon/ВКЗ.
Керуючись статтею 212 ЦПК України, суд
ухвалив:
Визначити участь представника ОСОБА_1 - адвоката Матвєєвої-Вац Надії Володимирівни ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) в судовому засіданні 12 лютого 2025 року о 14 годині 15 хвилин в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису за допомогою системи відеоконференцзв`язку Easycon/ВКЗ.
Попередити заявника, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий Л.В.Пузанова
Судді Л.А.Приходько
С.В.Радченко
Суд | Херсонський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2025 |
Оприлюднено | 04.02.2025 |
Номер документу | 124822360 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Херсонський апеляційний суд
Пузанова Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні