Вінницький міський суд вінницької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 127/42315/24
Провадження 2/127/6418/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 лютого 2025 року м. Вінниця
Вінницький міськийсуд Вінницькоїобласті вскладі головуючогосудді БорисюкІ.Е.,розглянувши у порядку письмового провадження клопотання представника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи про залучення до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, -
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Вінницького міського суду Вінницької області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Вінницької обласної ради та Вінницької обласної військової адміністрації про нарахування та стягнення заробітної плати, розгляд якої відбувається у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
28.01.2025 на адресу суду від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву до якого додано клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Вінницької обласної військової адміністрації.
Клопотання обґрунтоване тим, що виконання повноваження здійснення фінансування закладів охорони здоров`я, які утримуються за рахунок обласного бюджету в галузі охорони здоров`я передані обласній державній адміністрації. Водночас, відповідно до Указу Президента України «Про утворення військових адміністрацій» від 24 лютого 2022 року № 68/2022 утворено Вінницьку обласну військову адміністрацію, у зв`язку з чим Вінницька обласна державна адміністрація набула статусу Вінницької обласної військової адміністрації. Отже фінансування Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи перебуває в компетенції Вінницької обласної військової адміністрації, тому рішення у даній справі вплине на права та обов`язки Вінницької обласної військової адміністрації.
Дослідивши клопотання представника відповідача, суд дійшов наступного висновку.
Згідно із ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.
Водночас,суд звертаєувагу представникавідповідача,що ухвалоюсуду від09.01.2025було задоволеноаналогічне клопотанняпредставника третьоїособи,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета споруна сторонівідповідача -Вінницької обласноїради тазалучено доучасті усправі вякості третьоїособи,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета споруна сторонівідповідача Вінницьку обласнувійськову адміністрацію.
Як вбачається із матеріалів справи, вищевказане судове рішення було вручено відповідачу 10.01.2025 у відповідності до п. 2 ч. 6 ст. 272 ЦПК України.
Таким чином,оскільки Вінницькуобласнувійськову адміністрацію уже залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, суд дійшов висновку про залишення без розгляду аналогічного клопотання представника відповідача.
Керуючись ст.ст. 44, 53, 181, 259-261,278,279 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання представника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Вінницької обласної військової адміністрації залишити без розгляду.
Надіслати учасникам справи копію даної ухвали до електронних кабінетів та/або рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/.
Суд попереджає учасників судового процесу про неприпустимість зловживання процесуальними правами.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Вінницького апеляційного суду.
Учасник справи, якому повну ухвалу суду не було вручено у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала суду складена 03.02.2025.
Суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2025 |
Оприлюднено | 05.02.2025 |
Номер документу | 124864908 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Борисюк І. Е.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні