Ухвала
від 11.11.2010 по справі б-23/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Івано-Франківської област і

вул.Шевченка 16, м.Івано-Франк івськ, 76000, тел. 77-96-83

УХВАЛА

11.11.10 Справа № Б-23/11

Господарський суд Івано-Фр анківської області у складі:

Cудді Рочняк Олександри Ві кторівни,

при секретарі судового за сідання Харук Тетяні Миколаї вні

розглянувши у відкритому с удовому засіданні матеріали справи

за заявою: Відкритого акці онерного товариства "Націона льна акціонерна компанія "Ук рагролізинг", вул.Мечникова,1 6-а, м.Київ 23,01023

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "КарпатЛізингАгроІнвест", ву л.Незалежності,46, м.Івано-Фран ківськ,76019

про банкрутство

За участю представників с торін:

Від заявника: Баран В.В. - юрис консульт Івано-Франківської філії НАК "Украгролізинг", дов іреність №14/20-24-10 від 11.01.10;

Від боржника: Вацовський М.І .- ліквідатор (ліцензія серії НОМЕР_1 від 20.11.06).

ВСТАНОВИВ: в проваджен ні господарського суду Івано -Франківської області знаход иться справа за заявою Відк ритого акціонерного товарис тва "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг" про банкрутство Товариства з об меженою відповідальністю "Ка рпатЛізингАгроІнвест".

Ухвалою від 26.02.10 порушено пр овадження у справі за загаль ною процедурою в порядку ст.11 Закону України "Про відновле ння платоспроможності боржн ика або визнання його банкру том".

Ухвалою від 30.03.10 введено про цедуру розпорядження майном та призначено розпорядником майна Вацовського М.І., зобов" язано скласти реєстр вимог к редиторів та подати його на з атвердження господарському суду, яке призначене на 01.06.10.

Ухвалою від 01.06.10 затверджено реєстр вимог кредиторів та з обов"язано розпорядника майн а провести перші загальні зб ори кредиторів ТзОВ "КарпатЛ ізингАгроІнвест" 08.06.10.

Постановою від 29.06.10 ТзОВ "Карп атЛізингАгроІнвест" визнано банкрутом, відкрито ліквіда ційну процедуру щодо нього, п ризначено ліквідатором ТзОВ "КарпатЛізингАгроІнвест" ар бітражного керуючого Вацовс ького Миколу Івановича (ліце нзія серії НОМЕР_1 від 20.11.06). С удове засідання по затвердже нню ліквідаційного балансу т а звіту ліквідатора призначе но на 07.10.10.

Ухвалою від 07.10.10 продовжено строк ліквідаційної процеду ри до 11.11.10.

11.11.10 на виконання приписів ст .32 Закону України "Про відновл ення платоспроможності борж ника або визнання його банкр утом" подав до господарськог о суду звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Розглянувши в відкритому судовому засіданні поданий ліквідатором Вацовським М.І. звіт ліквідатора, ліквідцій ний баланс та додані до них ма теріали у справі про банкрут ство ТзОВ "КарпатЛізингАгроІ нвест"(код 33426646) суд встановив, щ о кредитором ТзОВ "КарпатЛіз ингАгроІнвест"(код 33426646) , згідно затвердженого ухвалою від 01.0 6.10 реєстру вимог кредиторів є Відкрите акціонерне товарис тво "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг" з ви могами 2054473 грн 83 коп.

З метою виявлення майна бо ржника, яке можна включити до ліквідаційної маси, ліквіда тором направлено настуані з апити. Отримані відповіді св ідчать про відсутність зареє строваного права власності за боржником на майно, зокрем а, Івано-Франківське ОБТІ №2107/ 01-21 від 21.07.10р., Івано-Франківська обласна інспекція держтехна гляду № 535/03-02 від 12.10.10р., УДАІ УМВС в Івано-Франківській області №2832 від23.07.10р., Івано-Франківська регіональна філія ДЗК №378 від 27.10.10р. повідомили про відсутн ість у боржника нерухомого м айна, земельних ділянок у вла сності чи користуванні.

Згідно довідки №06-1/2-203 ПАТ "Про мінвестбанк" та довідки №20-27/10-351 Городенківського відділенн я ІФ ОД АТ "Райффайзен Банк Ава ль" ТзОВ "КарпатЛізингАгроІн вест" (код 33426646) має відкриті роз рахункові рахунки, залишок к оштів на яких становить 0, 00 грн .

Приписами ст.32 Закону Украї ни "Про відновлення платоспр оможності боржника або визна ння його банкрутом" встановл ено, що після завершення всіх розрахунків з кредиторами л іквідатор подає до господар ського суду звіт та ліквідац ійний баланс, господарський суд після заслуховування зв іту ліквідатора та думки чле нів комітету кредиторів вино сить ухвалу про затвердженн я звіту ліквідатора та лікві даційного балансу.

Якщо за результатами лікві даційного балансу, після зад оволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарс ький суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи.

В поданому звіті ліквідато р боржника просить суд затве рдити витрати ліквідатора по проведенню ліквідаційної пр оцедури.

Згідно абзацу 2 частини 10 ст.3 -1 Закону України "Про відновл ення платоспроможності борж ника або визнання його банкр утом" розмір оплати послуг та відшкодування витрат арбітр ажного керуючого, здійснюєть ся кредитором або боржником , за заявою якого порушено спр аву.

Таким чином, суд встановив, що ліквідатором вжито всіх з аходів по виявленню майнових активів та можливих кредито рів підприємства, в зв"язку з ч им звіт ліквідатора та лікві даційний баланс слід затверд ити. В зв"язку з відсутністю ма йнових активів, необхідних д ля ведення підприємницької д іяльності, суд вважає за доці льне боржника - ТзОВ "КарпатЛі зингАгроІнвест" (код 33426646) лікві дувати як юридичну особу.

На підставі п.6 ст.31 Закону У країни "Про відновлення плат оспроможності боржника або в изнання його банкрутом" вимо ги не задоволені за недостат ністю майна боржника, а саме, В ідкритого акціонерного това риства "Національна акціонер на компанія "Украгролізинг"-205 4473 грн 83 коп вважаються погаше ними.

Керуючись ст.86 ГПК України, с т.ст. 3-1, 11, 31, 32, 40 Закону України "Пр о відновлення платоспроможн ості боржника або визнання й ого банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

затвердити ліквідацій ний баланс ТзОВ "КарпатЛізин гАгроІнвест" вул.Незалежност і,46, м.Івано-Франківськ, 76019, (код 33 426646)

Ліквідувати юридичну особ у - ТзОВ "КарпатЛізингАгроІнв ест" вул.Незалежності,46, м.Іван о-Франківськ, 76019, (код 33426646).

Затвердити звіт ліквідато ра ТзОВ "КарпатЛізингАгроІнв ест" (код 33426646) Вацовського М.І.

Затвердити звіт ліквідато ра Вацовського М.І. про оплат у послуг та витрат арбітражн ого керуючого у справі.

Вимоги ВАТ "Національна акц іонерна компанія "Украгроліз инг"в розмірі 2054473 грн. 83 коп.не за доволені за недостатністю м айна ТзОВ "КарпатЛізингАгроІ нвест" вважати погашеними.

Державному реєстратору в м.Івано-Франківську внес ти до Єдиного державного реє стру юридичних осіб та фізич них осіб - підприємців відомо сті про ліквідацію ТзОВ "Карп атЛізингАгроІнвест" вул.Нез алежності,46, м.Івано-Франківсь к, 76019 (код 33426646).

ПАТ "Промінвестбанк" та Гор оденківському відділенню І Ф ОД АТ "Райффайзен Банк Аваль " закрити розрахункові р ахунки ТзОВ "КарпатЛізингАгр оІнвест" вул.Незалежності,46, м .Івано-Франківськ, 76019 (код 33426646)

Провадження у справі №Б -23/11 про банкрутство ТзОВ "Ка рпатЛізингАгроІнвест" пр ипинити.

Копію ухвали направит и: заявнику, боржнику, лікв ідатору майна Вацовському М. І. (АДРЕСА_1), Івано-Франківс ькому обласному відділу з пи тань банкрутства (м.Івано-Фра нківськ, вул.С.Стрільців,15), дер жавному реєстратору (вул.Нез алежності,9, м.Івано-Франківсь к), Головному управлінню стат истики в Івано-Франківській області (м.Івано-Франківськ, в ул.Василіанок,6), ПАТ "Промінве стбанк"(м.Івано-Франківськ, ву л . Дністровська 32) та АТ "Райффайзен Банк Аваль" (м. Гор оденка, вул. Шевченка,65)

Суддя Рочняк О . В.

Виготовлено в АС "Ділово дство суду"


Кучма І. І. 19.11.10

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення11.11.2010
Оприлюднено30.11.2010
Номер документу12488364
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б-23/11

Ухвала від 26.01.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 22.05.2012

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 08.05.2012

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 16.02.2012

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 13.12.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 13.10.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 20.09.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 26.05.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 01.03.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 15.02.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні