Ухвала
від 04.02.2025 по справі 646/1182/24
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 646/1182/24

Провадження № 2/638/1032/25

УХВАЛА

Іменем України

04 лютого 2025 року м. Харків

Дзержинський районний суду м. Харкова у складі:

головуючого судді Латки І.П.,

за участю секретаря судового засідання Мяснянкіної Г.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові заяву ОСОБА_1 , від імені якої діє представник ОСОБА_2 , про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про визначення місця проживання дитини,

в с т а н о в и в:

У провадженні Дзержинського районного суду м. Харкова перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про визначення місця проживання дитини.

Підготовче судове засідання у справі призначено на 04 лютого 2025 року об 11:00 год.

02 лютого 2025 року через систему «Електронний суд» від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Слупицького Віталія Сергійовича надійшла заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, в якій представник позивача, посилаючись на віддаленість місця роботи адвоката до суду та рекомендації Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану, просив надати йому можливість участі в наступному судовому засіданні поза межами приміщення суду в режимі відеоконференції, з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення Eаsycon (https://vkz.court.gov.ua).

Відповідно до ч. 1-2 ст. 212 ЦПК України у часник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Згідно зі ст. 120 ЦПК України строки, в межах яких вчиняються процесуальні дії, встановлюються законом, а якщо такі строки законом не визначені, - встановлюються судом.

Відповідно до ст. 126 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення (ч. 1 ст. 127 ЦПК України).

Звертаючись до суду із заявою про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, представник пропустив встановлений законом строк на подачу відповідної заяви, оскільки вона подана 02 лютого 2025 року, тобто за два дні до судового засідання, а не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання, як того вимагає ч. 2 ст. 212 ЦПК України.

При цьому, до заяви про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів не долучено клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку з обґрунтуванням поважності причин пропуску такого строку.

У зв`язку з викладеним, суд на підставі ч. 2 ст. 126 ЦПК України залишає без розгляду заяву ОСОБА_1 , від імені якої діє представник ОСОБА_2 , про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Керуючись ст. 126, 212 ЦПК України,

п о с т а н о в и в:

Заяву ОСОБА_1 , від імені якої діє представник ОСОБА_2 , про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про визначення місця проживання дитини залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду

Суддя І.П. Латка

СудДзержинський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення04.02.2025
Оприлюднено05.02.2025
Номер документу124893053
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії

Судовий реєстр по справі —646/1182/24

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Латка І. П.

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Латка І. П.

Ухвала від 10.01.2025

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Латка І. П.

Постанова від 07.11.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 01.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 05.09.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 15.08.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Латка І. П.

Ухвала від 15.08.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Латка І. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні