Єдиний унікальний номер: 704/60/25
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 лютого 2025 року м. Тальне
Суддя Тальнівського районного суду Черкаської області Москаленко І.В., вивчивши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: виконавчий комітет Тальнівської міської ради
про виділ в натурі частки майна, що є у спільній частковій власності
ВСТАНОВИЛА:
Позивачі звернулися до суду із позовом до відповідачки про виділ в натурі частки майна, що є у спільній частковій власності, пояснивши суду, що через позицію відповідачки не мають змоги вільно користуватись належним їм нерухомим майном .
Однак до відкриття провадженні у даній справі представниця позивачів ОСОБА_4 подала на адресу суду заяву про відкликання позовної заяви.
П.3 ч.4 ст.185 ЦПК України визначено, що заява повертається у випадку, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви.
Тому суддя вважає, що відповідно до вищевказаних положень позовну заяву слід вважати неподаною і повернути її позивачам.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 185, 260 ЦПК України,
ПОСТАНОВИЛА:
Позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: виконавчий комітет Тальнівської міської ради про виділ в натурі частки майна, що є у спільній частковій власності, вважати неподаною і повернути її позивачам.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Суддя: І. В. Москаленко
Суд | Тальнівський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2025 |
Оприлюднено | 06.02.2025 |
Номер документу | 124908755 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них |
Цивільне
Тальнівський районний суд Черкаської області
Москаленко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні