ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про витребування матеріалів справи
"05" лютого 2025 р. Справа№ 910/9904/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Станіка С.Р.
суддів: Сибіги О.М.
Гончарова С.А.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк"
на рішення Господарського суду міста Києва
від 13.01.2025
у справі № 910/9904/24 (суддя Полякова К.В.,)
за позовом Фізичної особи-підприємця Олійник Наталії Михайлівни
до Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк"
про стягнення 78300,28 грн.
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі №910/9904/24 позовні вимоги фізичної особи-підприємця Олійник Наталії Михайлівни задоволено частково.
Присуджено до стягнення з Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" на користь фізичної особи-підприємця Олійник Наталії Михайлівни 78 181 (сімдесят вісім тисяч сто вісімдесят одну) грн. 29 коп. пені, а також 3023 (три тисячі двадцять три) грн. 40 коп. витрат по сплаті судового збору.
Не погоджуючись з ухваленим рішенням,- Акціонерне товариство комерційний банк "Приватбанк" звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою.
Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 04.02.25, апеляційну скаргу Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" на рішення Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі №910/9904/24, передано на розгляд колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуючого судді - Станік С.Р., суддів: Сибіга О.М., Гончаров С.А.
При дослідженні апеляційної скарги судом встановлено, що скаржник просить:
- скасувати рішення господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі №910/9904/24, та ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову фізичної особи-підприємця Олійник Наталії Михайлівни.
З огляду на те, що апеляційна скарга надійшла до Північного апеляційного господарського суду без матеріалів справи №910/9904/24, що унеможливлює розгляд поданої апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV Господарського процесуального кодексу України, за апеляційною скаргою Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" на рішення Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі №910/9904/24.
Керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,
У Х В А Л И В :
Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/9904/24 та невідкладно надіслати їх до Північного апеляційного господарського суду.
Відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV Господарського процесуального кодексу України, за апеляційною скаргою Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" на рішення Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі №910/9904/24.
Копію ухвали надіслати учасникам справи та Господарському суду міста Києва .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя С.Р. Станік
Судді О.М. Сибіга
С.А. Гончаров
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 05.02.2025 |
Оприлюднено | 06.02.2025 |
Номер документу | 124929183 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі банківської діяльності, з них |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Станік С.Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні