Ухвала
від 06.01.2025 по справі 742/4156/24
ПРИЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 2/742/94/25

Єдиний унікальний № 742/4156/24

УХВАЛА

06 січня 2025 року м.Прилуки

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі головуючого судді Фетісової Н.В., за участю секретаря судового засідання Шептун В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , представник позивача адвокат Жовнер Оксана Миколаївна до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Служба у справах дітей Линовицької селищної ради Прилуцького району Чернігівської області про позбавлення батьківських прав,

установив:

Представник позивача звернулась до суду, через систему «Електронний суд» з позовом до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Служба у справах дітей Линовицької селищної ради Прилуцького району Чернігівської області про позбавлення батьківських прав.

Ухвалою Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 17 липня 2024 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження. Зобов`язано третю особу надати належним чином оформлений письмовий висновок щодо розв`язання спору про позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 . Призначено підготовче засідання по цивільній справі, яке відкладено до 02 грудня 2024 року.

Ухвалою Прилуцькогоміськрайонного судуЧернігівської областівід 02грудня 2024року задоволеноклопотання представникапозивача ОСОБА_3 адвоката ЖовнерО.М.про витребуваннядоказів.Витребувано зОбласного КЛПЗ«Прилуцький наркологічнийдиспансер» інформаціющодо перебуванняна обліку ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .Витребувано зПрилуцького РВПГУНП уЧернігівській області інформацію стосовно приводів, заяв чи притягнення до відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Крім того, повторно зобов`язано третю особу надати належним чином оформлений письмовий висновок щодо розв`язання спору про позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 . Відкладено підготовче засідання до 06 січня 2025 року.

Позивач та представник позивача в судове засідання не з`явились, згідно поданого клопотання представник адвокат Жовнер О.М. просить проводити розгляд справи без їх участі.

Відповідач в судове засідання також не з`явився, хоча про дату, час та місце судових засідань повідомлявся належним чином.

Представник третьої особи Служба у справах дітей Линовицької селищної ради, в судове засідання також не з`явився, хоча про дату, час та місце судових засідань повідомлявся належним чином. Висновок щодо розв`язання спору про позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 не надав.

У відповідностідо ч.2ст.247ЦПК України,у разінеявки всудове засіданнявсіх учасниківсправи чив разіякщо відповіднодо положеньцього Кодексурозгляд справиздійснюється судомза відсутностіучасників справи,фіксування судовогопроцесу задопомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши матеріали цивільного позову, приходить до наступних висновків.

Згідно поданої позовної заяви позивач зазначає дату народження відповідача ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , проте дана інформація не відповідає дійсності. Судом установлено, що ОСОБА_2 народився ІНФОРМАЦІЯ_2 . Вказане підтверджується копією свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_1 .

У зв`язку з тим, що запити до Обласного КЛПЗ «Прилуцький наркологічний диспансер» та Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області направлялись з невірно зазначеною датою народження ОСОБА_2 , суд позбавлений можливості отримати відповідні докази по справі.

У відповідності до ч.2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: 1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання; 2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; 3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; 4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження; 5) якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.

Про відкладення розгляду справи постановляється ухвала (ч.9 ст.223 ЦПК України).

За таких обставин, суд, враховуючи предмет та підставу позову, з метою всебічного, повного і об`єктивного з`ясування обставин справи, вважає за необхідне відкласти підготовче засідання на іншу дату.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.198, 223, 247 ЦПК України, суд

постановив:

Відкласти підготовче засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представник позивача адвокат Жовнер Оксана Миколаївна до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Служба у справах дітей Линовицької селищної ради Прилуцького району Чернігівської області про позбавлення батьківських прав до 08 год 00 хв. 07 лютого 2025 року.

Витребувати з Обласного КЛПЗ«Прилуцький наркологічнийдиспансер» інформацію щодо перебування на обліку ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Витребувати з Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області інформацію стосовно приводів, заяв чи притягнення до відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Визначити строк для надання доказів до 06лютого 2025 року.

Відповідно до ч.6,7,8,9,10 ст.84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази. У разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.

Повторно зобов`язати третю особу надати належним чином оформлений письмовий висновок щодо розв`язання спору про позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

В підготовчезасідання викликати учасників справи, направити їм копії ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя НаталіяФЕТІСОВА

СудПрилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення06.01.2025
Оприлюднено10.02.2025
Номер документу124988841
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —742/4156/24

Ухвала від 07.02.2025

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

ФЕТІСОВА Н. В.

Ухвала від 06.01.2025

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

ФЕТІСОВА Н. В.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

ФЕТІСОВА Н. В.

Ухвала від 29.10.2024

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

ФЕТІСОВА Н. В.

Ухвала від 20.09.2024

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

ФЕТІСОВА Н. В.

Ухвала від 17.07.2024

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

ФЕТІСОВА Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні