ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
Справа № 500/6896/24
07 лютого 2025 рокум.ТернопільТернопільський окружний адміністративний суд, у складі головуючої судді Дерех Н.В., розглянувши в порядку письмового провадження матеріали адміністративної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоенергопродукт" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про визнання протиправним та скасування розпорядження,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Тернопільського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоенергопродукт" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про визнання протиправним та скасування розпорядження.
Ухвалою суду від 07.02.2025 постановлено заяву представника Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити, провести підготовче засідання, призначене на 10.02.2025 о 11:00 та всі подальші засідання за участю представника позивача в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів; представнику Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг забезпечити 10.02.2025 о 11:00 год., та в інших засіданнях, участь у судовому засіданні в адміністративній справі №500/6896/24 в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
У відповідності до частин першої та другої ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі, КАС України), суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Судом встановлено, що на сторінці 2 в абзаці 5 мотивувальної частини та в абзаці 2 резолютивної частини ухвали Тернопільського окружного адміністративного суду від 07.02.2025 допущено описку, а саме помилково зазначено "представник позивача" замість "представник відповідача".
У зв`язку з наведеним, суд вважає за необхідне виправити допущену на сторінці 2 в абзаці 5 мотивувальної частини та в абзаці 2 резолютивної частини ухвали Тернопільського окружного адміністративного суду від 07.02.2025.
Керуючись статтями 241, 243, 248, 253 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити допущену описку на сторінці 2 в абзаці 5 мотивувальної частини та в абзаці 2 резолютивної частини ухвали Тернопільського окружного адмінністративного суду від 07.02.2025, та замість помилково зазначеного "представник позивача" читати "представник відповідача".
Дана ухвала є невід`ємною частиною ухвали Тернопільського окружного адміністративного суду від 07.02.2025 у справі №500/6896/24.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Відповідно до частини першої статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Згідно із статтею 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Повний текст ухвали складено та підписано 07.02.2025.
Головуюча суддяДерех Н.В.
Суд | Тернопільський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2025 |
Оприлюднено | 10.02.2025 |
Номер документу | 125009709 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо реалізації спеціальних владних управлінських функцій в окремих галузях економіки, у тому числі у сфері електроенергетики (крім ядерної енергетики); енергозбереження, альтернативних джерел енергії, комбінованого виробництва електричної і теплової енергії |
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Дерех Надія Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні