Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"10" лютого 2025 р. Справа№ 925/246/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Тищенко А.І.
суддів: Михальської Ю.Б.
Коробенка Г.П.
розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткової постанови в межах розгляду апеляційної Гельмязівської сільської ради
на рішення Господарського суду Черкаської області
від 05.08.2024 (повний текст складено - 21.08.2024)
у справі №925/246/24 (суддя Спаських Н.М.)
за позовом ОСОБА_1
до Гельмязівської сільської ради
про стягнення 574 418, 78 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Північного апеляційного господарського суду від 27.01.2025 апеляційну скаргу Гельмязівської сільської ради на рішення Господарського суду Черкаської області від 05.08.2024 у справі №925/246/24 залишено без задоволення. Рішення Господарського суду Черкаської області від 05.08.2024 у справі №925/246/24 залишено без змін.
31.01.2025 через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів суду (підсистема «Електронний суд») від ОСОБА_1 надійшла заява про ухвалення додаткової постанови та вирішення питання про стягнення з відповідача на користь позивача витрат на правничу допомогу в суді першої інстанції в розмірі 50 000, 00 грн та понесені судові витрати на правничу допомогу в суді апеляційної інстанції в розмірі 40 000, 00 грн.
Згідно з пунктом 3 частини 1 статі 244 ГПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.
Заяву про ухвалення додаткового рішення може бути подано до закінчення строку на виконання рішення (частина 2 статті 244 ГПК України).
Відповідно до частини 3 статті 244 ГПК України суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.
Враховуючи вищевикладене, Північний апеляційний господарський суд приходить до висновку про призначення до розгляду заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткової постанови.
Колегія суддів звертає увагу учасників судового процесу, що дана ухвала постановляється після виходу судді Коробенка Г.П. з лікарняного.
На підставі викладеного та керуючись статтями 234, 244 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткової постанови призначити до розгляду на 24.02.2025 на 11:00 год., в режимі відеоконференції.
Повідомити учасників справи про те, що засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судових засідань № 2 (перший поверх).
В судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів буде приймати представник Гельмязівської сільської ради Кузьмінський Олексій Олександрович (ел.пошта: ІНФОРМАЦІЯ_1 , контактний номер: НОМЕР_1 ) та представник ОСОБА_1 - Олененко Олександр Володимирович (ел.пошта: ІНФОРМАЦІЯ_2 ).
Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх неявка у судове засідання не є перешкодою розгляду заяви ОСОБА_1 .
Учасники процесу можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://anec.court.gov.ua/sud4873/gromadyanam/csz/m.
Головуючий суддя А.І. Тищенко
Судді Ю.Б. Михальська
Г.П. Коробенко
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2025 |
Оприлюднено | 11.02.2025 |
Номер документу | 125024501 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Тищенко А.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні