Справа №:754/9569/24
Провадження №: 1-кп/755/294/25
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"05" лютого 2025 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12024100040002249 від 20.06.2024 за обвинуваченням
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки села Степове Київської області, громадянки України, з вищою освітою, яка має дитину з інвалідністю, працюючої директором ТОВ «БК АРХБУДМОНТАЖ», зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимої,
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України,
за участю:
прокурора ОСОБА_4 ,
представника потерпілого ОСОБА_5 ,
захисника ОСОБА_6 ,
обвинуваченої ОСОБА_3 ,
в с т а н о в и в:
Враховуючи, що складання судового рішення у формі ухвали вимагає часу, відповідно до ч. 2 ст. 376 КПК України, суд обмежився складанням і оголошенням його резолютивної частини.
На підставі викладеного та керуючись ч. 2 ст. 376 КПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
У задоволенні клопотання захисника ОСОБА_6 про повернення обвинувального акту прокурору відмовити.
Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12024100040002249 від 20.06.2024 за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, у відкритому судовому засіданні на 14 годину 00 хвилин 13 лютого 2025 року в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва, за участю сторін кримінального провадження.
Кримінальне провадження розглядати суддею одноособово.
Доручити представнику Дніпровського районного відділу з питань пробації філії державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області скласти досудову доповідь щодо обвинуваченої ОСОБА_3 .
У задоволенні клопотання захисника ОСОБА_6 про залишення без руху цивільного позову представника потерпілого відмовити.
Цивільний позов представника потерпілого Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації до обвинуваченої ОСОБА_3 прийняти до розгляду.
У задоволенні клопотання захисника ОСОБА_6 про встановлення обвинуваченій ОСОБА_3 та її захиснику строку для подання заперечень проти ухвал слідчих суддів, подання скарг на рішення, дії та бездіяльність слідчих та прокурорів, які не підлягають оскарженню під час досудового розслідування, подання клопотань про здійснення судового виклику осіб до суду для допиту та про витребування певних речей чи документів до початку дослідження судом доказів сторони захисту у вказаній справі, відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали оголосити 06.02.2025 року об 11 годині 45 хвилин.
Суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.02.2025 |
Оприлюднено | 14.02.2025 |
Номер документу | 125068671 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Дніпровський районний суд міста Києва
Старовойтова С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні