Корольовський районний суд м. житомира
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 296/9884/18
У Х В А Л А
Іменем України
15 січня 2025 рокум. Житомир
Корольовський районний суд міста Житомира в складі: головуючого судді Шалоти К.В., ознайомившись з матеріалами справи за позовом ОСОБА_1 до Комунального закладу "Централізована бібліотечна система" про скасування наказу про звільнення з посади, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
У С Т А Н О В И В :
1. У жовтні 2018 року ОСОБА_1 (позивач) звернулась до Корольовського районного суду м.Житомира із позовом до Комунального закладу "Централізована бібліотечна система" (відповідач), в якому просила: (1) поновити позивача на посаді головного бібліотекара; (2) стягнути з відповідача позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу та моральну шкоду у розмірі 10 000 грн.
2. Ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира від 03.10.2018 в складі судді Сингаївського О.П. відкрито провадження у цивільній справі №296/9884/18, яку призначено до розгляду у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
3. У зв`язку із наявністю обставин, що унеможливлюють участь судді Сингаївського О.П. у розгляді справи №296/9884/18, відповідно до розпорядження керівника апарату Т. Гончар від 14.01.2025 №30, проведено повторний автоматизований розподіл судової справи між суддями за наслідком якого для розгляду вказаної справи визначено головуючого суддю Шалоту К.В.
4. Враховуючи предмет та ціну позову, складність справи та інші обставини, що мають значення, суд вважає, що справа №296/9884/18 є малозначною у зв`язку чим наявні підстави для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Керуючись статтями 19, 33, 260, 261, 274 Цивільного процесуального кодексу України,
П О С Т А Н О В И В:
1. Прийняти цивільну справу №296/9884/18 до провадження судді Шалоти К.В.
2. Цивільну справу №296/9884/18 розглядати в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
3. Призначити справу до розгляду по суті у судовому засіданні 27 лютого 2025 року о 10:00 год. у приміщенні Корольовського районного суду міста Житомира за адресою: місто Житомир, майдан Соборний, 1, зал №223-1, про що повідомити учасників справи.
4. При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджуватиме докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, поданих до суду.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Костянтин ШАЛОТА
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 15.01.2025 |
Оприлюднено | 14.02.2025 |
Номер документу | 125099637 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Шалота К. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні