Ухвала
від 06.02.2025 по справі 376/1553/23
СКВИРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сквирський районний суд Київської області

Справа № 376/1553/23

Провадження № 2/376/82/2025

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

"06" лютого 2025 р. Сквирський районний суд Київської області у складі: головуючого судді Батовріної І.Г.,за участі секретаря судових засідань Гіптенко Є.О., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «БЄР-Агро» до ОСОБА_1 , про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,

В С Т А Н О В И В :

У провадженні Сквирського районного суду Київської області перебуває вказана цивільна справа.

Ухвалою суду від 26.02.2024 року цивільну справу за позовом Товариства зобмеженоювідповідальністю«БЄР-Агро»до ОСОБА_1 ,проусуненняперешкод укористуванніземельноюділянкою прийнято до провадження.

Ухвалою суду від 29.04.2024 р. провадження у справі зупинено за клопотанням представника відповідача у зв`язку з розглядом цивільної справи № 376/1074/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «БЄР-Агро», про визнання договору оренди не чинним та скасування державної реєстрації права оренди земельної ділянки.

Ухвалою суду від 15.01.2025 року провадження у справі відновлено, оскільки поцивільній справі№376/1074/24 за позовом ОСОБА_1 до Товаристваз обмеженоювідповідальністю «БЄР-Агро»,про визнаннядоговору орендине чиннимта скасуваннядержавної реєстраціїправа орендиземельної ділянки,прийнято рішеннята набралозаконної сили.

04.02.2025 р. представник відповідача адвокат Гривачевська Л.М. через канцелярію суду звернулась до суду з клопотанням про зупинення провадження у справі № 376/1553/23 до розгляду цивільної справи № 376/3156/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «БЄР-Агро» про скасуванню договору оренди, оскільки дана справа об`єктивно впливає на вирішення спору у цивільній справі №376/1553/23.

Згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Відповідно до п.6 ч.1ст.251 ЦПК Українисуд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі об`єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

Згідно з п.5 ч.1ст.253 ЦПК Українипровадження у справі зупиняється відповідно до п.6 ч.1ст.251 ЦПК Українидо набрання законної сили судовим рішенням, від якого залежить вирішення справи.

Судом встановлено, що в провадженні Сквирського районного суду Київської області знаходиться цивільна справа №376/3156/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «БЄР-Агро» про скасування договору оренди, що підтверджується ухвалою про відкриття провадження від 01.01.2025 р.

Отже вирішеннясправипро усуненняперешкодукористуванні земельноюділянкою, залежить від вирішення позову про скасування договору оренди, які є взаємопов`язаними, що свідчить про об`єктивну неможливість вирішення даної справи № 376/1553/23 до вирішення цивільної справи № 376/3156/24.

Відтак суд вважає, що заявлене клопотання представника відповідача слід задовольнити, а провадження у справі № 376/1553/23 зупинити з наведених підстав, до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 376/3156/24 від якого залежить вирішення даної справи.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.251,253,259-260,353ЦПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Зупинити провадження по цивільній справі за заявою Товариства зобмеженоювідповідальністю«БЄР-Агро»до ОСОБА_1 проусуненняперешкод укористуванніземельноюділянкою, до набрання законної сили судовим рішенням по цивільній справі № 376/3156/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «БЄР-Агро» про скасування договору оренди.

На ухвалусуду можебути поданоапеляційну скаргудо Київськогоапеляційного судупротягом п`ятнадцятиднів здня їїпроголошення.

Суддя І. Г. Батовріна

СудСквирський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення06.02.2025
Оприлюднено14.02.2025
Номер документу125120558
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Судовий реєстр по справі —376/1553/23

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Батовріна І. Г.

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Батовріна І. Г.

Ухвала від 29.04.2024

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Батовріна І. Г.

Ухвала від 26.02.2024

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Батовріна І. Г.

Ухвала від 04.07.2023

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Віговський С. І.

Ухвала від 14.11.2023

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Віговський С. І.

Ухвала від 30.05.2023

Цивільне

Сквирський районний суд Київської області

Віговський С. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні