Ухвала
від 14.02.2025 по справі 458/376/24
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 458/376/24

2/458/18/2025

УХВАЛА

про здійснення дистанційного судового засідання

14.02.2025 м. Турка

Суддя Турківського районного суду Львівської області Кшик О.І., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Жукровського Ярослава Івановича, про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції,

встановив:

У провадженніТурківського районногосуду Львівськоїобласті перебуваєцивільна справаза позовноюзаявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи:Турківська міськарада Самбірськогорайону Львівськоїобласті,приватний нотаріусСамбірського районногонотаріального округуФедаш М.М., про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину.

13.02.2025 представник відповідача адвокат Жукровський Я.І. через систему "Електронний суд" подав клопотання про його участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Розгляд клопотання проводиться без повідомлення та виклику учасників справи.

Відповідно до положень ч. 1-2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

Згідно з ч. 4 ст. 212 ЦПК України учасник справи, його представник беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Враховуючи те, що представник відповідача адвокат Жукровський Я.І. скористався наданим йому законом правом брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, про що у встановлений законом строк подав відповідне клопотання, тому таке клопотання необхідно задоволити.

Для участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення відеоконференцзв`язку необхідно використовувати посилання vkz.court.gov.ua

Керуючись ст. 212 ЦПК України,

постановив:

Задоволити клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Жукровського Ярослава Івановича, про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Судове засідання запозовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи:Турківська міськарада Самбірськогорайону Львівськоїобласті,приватний нотаріусСамбірського районногонотаріального округуФедаш МиколаМиколайович, прозастосування наслідківнедійсності нікчемногоправочину,призначене на 18.02.2025 об 10.00 год, здійснювати з представником відповідача - адвокатом Жукровським Ярославом Івановичем в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програми "Захищений відеоконференцзв`язок з судом" (vkz.court.gov.ua).

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали надіслати представнику відповідача - адвокату Жукровському Ярославу Івановичу на електронну адресу ІНФОРМАЦІЯ_1

Ухвала набирає чинності з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя О.І. Кшик

СудФранківський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення14.02.2025
Оприлюднено17.02.2025
Номер документу125148232
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом

Судовий реєстр по справі —458/376/24

Ухвала від 20.05.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Шеремета Н. О.

Ухвала від 12.05.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Шеремета Н. О.

Рішення від 07.04.2025

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 14.02.2025

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 09.12.2024

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 12.11.2024

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 08.11.2024

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 04.09.2024

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

Ухвала від 03.06.2024

Цивільне

Турківський районний суд Львівської області

Кшик О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні