Ухвала
від 10.02.2025 по справі 278/3282/24
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 278/3282/24

У Х В А Л А

10 лютого 2025 року м. Житомир

Житомирський районний суд Житомирської області у складі головуючого судді Дубовік О. М., за участю секретаря судового засідання Кравчук Д. В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 , від імені якого діє адвокат Павлова Дарина Дмитрівна, до Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Приморський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про звільнення майна з-під арешту, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває зазначена цивільна справа.

У судовому засіданні представник позивача просила закрити підготовче судове засідання та призначити справу до розгляду по суті.

Ураховуючи той факт, що вчинені усі потрібні дії для забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті, суд вважає за потрібне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючисьст. 200 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовчепровадження тапризначити справудо судовогорозгляду посуті на 10:00 год 21.02.2025 року.

Запропонувати Головному управліннюДержпродспоживслужби уЛьвівській області подати пояснення, заперечення по суті позовних вимог, та докази, якими вони будуть обґрунтовувати власні пояснення чи заперечення у строк до 21.02.2025 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О. М. Дубовік

СудЖитомирський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення10.02.2025
Оприлюднено17.02.2025
Номер документу125163747
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —278/3282/24

Рішення від 21.02.2025

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 10.02.2025

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 30.10.2024

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 12.09.2024

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 25.07.2024

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні