Ухвала
від 04.02.2025 по справі 759/17268/24
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

пр. № 2/759/708/25

ун. № 759/17268/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 лютого 2025 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді - Журибеда О.М.

за участю секретаря - Хвостенко О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Наші діти ХХІ» до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛВ-Комфорт» про визнання правочину та скасування державної реєстрації права власності,-

ВСТАНОВИВ:

У 22.08.2024 року представник позивачаСтаршинський В.А., який діє в інтересах ТОВ «Наші діти ххі» звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , ТОВ «СЛВ-Комфорт» про визнання правочину та скасування державної реєстрації права власності.

Ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 27.08.2024 року у справі відкрито провадження за загальними правилами позовного провадження та призначено підготовче судове засідання.

В судовому засіданні представник відповідачів ОСОБА_2 заявила клопотання про закриття провадження у справі, у зв`язку з з відсутністю предмету спору, оскільки ОСОБА_1 перерахувала на рахунок позивача 2003904, 00 грн.

Представник позивача Сташинський В.А. в судовому засіданні клопотання сторони відповідача підтримав, так вказав, що вважає доводи представника відповідачів обгрунтованими щодо наявності підстав для закриття провадження у справі у зв`язку з відсутністю предмета спору, оскільки заборгованість ОСОБА_1 за попереднім договором купівлі-продажу частини частки у статутному капіталі ТОВ «Агроукрленд» від 14.03.2023 року в розмірі 2003904, 00 грн. була повністю погвшена ОСОБА_1 .

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подану заяву слід задовольнити, а провадження у справі закрити у зв`язку із відсутністю предмету спору.

Відповідно до положень п.2 ч.1 ст.255 ЦПК України, суд, своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Відсутність предмету спору унеможливлює вирішення справи по суті незалежно від обґрунтованості позову, а відповідно і здійснення ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів осіб.

Суд закриває провадження у справі за відсутності предмета спору у випадку припинення існування предмета спору, якщо між сторонами у зв`язку з цим не залишилося неврегульованих питань, а також у випадку, коли спір врегульовано самими сторонами після звернення з позовом, за умови подання доказів такого врегулювання.

Згідно ч.2 ст.255 цього Кодексу про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі: закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв`язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом), у тому числі в апеляційній та касаційній інстанціях.

Враховуючи, що провадження у справі закрито у зв`язку із відсутністю предмету спору, сплачений позивачем судовий збір в сумі 6056, 00 грн., слід повернути останньому.

Керуючись ст.ст.255, 260, 352, 353 ЦПК України, ст.7 Закону України «Про судовий збір» суд -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити провадження у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Наші діти ХХІ» до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛВ-Комфорт» про визнання правочину та скасування державної реєстрації права власності, у зв`язку з відсутністю предмета спору.

Повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «Наші діти ХХІ» (04209, м. Київ, вул. Озерна 26, кв. 36, ЄДРПОУ 40504303) сплачений судовий збір у сумі 6056 (шість тисяч п`ятдесят шість) грн. 00 коп. згідно з платіжним дорученням №3563 від 21.08.2024 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя О.М. Журибеда

СудСвятошинський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення04.02.2025
Оприлюднено19.02.2025
Номер документу125199721
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про державну власність

Судовий реєстр по справі —759/17268/24

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Ухвала від 07.11.2024

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Ухвала від 07.11.2024

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Ухвала від 06.11.2024

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Ухвала від 30.09.2024

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Ухвала від 27.08.2024

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні