ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД 220/1881/21 22-ц/803/3144/25 Головуючий у 1 й інстанції - Дурач О. А. Доповідач Остапенко.В. О.
У Х В А Л А
про призначення справи до розгляду
17 лютого 2025 року м. Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого судді Остапенко В.О.
Суддів Бондар Я.М., Зубакової В.П.
заслухавши доповідь судді доповідача Остапенко В.О. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі ОСОБА_1 на рішення Великоновосілківського районного суду Донецької області від 02 грудня 2021 року у цивільній справі № 220/1881/21 за позовом ОСОБА_1 до Старомайорського закладу загальної середньої І-ІІІ ступенів Великоновосілківської селищної ради, третя особа Управління освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради, про визнання дій неправомірними, зобов`язання виплатити заробітну плату за вимушений прогул,
В С Т А Н О В И В:
Під час проведення підготовчих дій з`ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з`ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з`ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В:
Закінчити проведенняпідготовчих дійпо апеляційнійскарзіОСОБА_1 на рішення Великоновосілківського районного суду Донецької області від 02 грудня 2021 року у цивільній справі № 220/1881/21 за позовом ОСОБА_1 до Старомайорського закладу загальної середньої І-ІІІ ступенів Великоновосілківської селищної ради, третя особа Управління освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради, про визнання дій неправомірними, зобов`язання виплатити заробітну плату за вимушений прогул та призначити справу до апеляційного розгляду о 12:20 годині 18 березня 2025 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Головуючий:
Судді:
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.02.2025 |
Оприлюднено | 20.02.2025 |
Номер документу | 125243814 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них у зв’язку з іншими підставами звільнення за ініціативою роботодавця |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Остапенко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні