Ухвала
від 21.02.2025 по справі 922/3742/24
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду

21 лютого 2025 року м. Харків Справа № 922/3742/24

Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючий суддя Крестьянінов О.О., суддя Мартюхіна Н.О., суддя Пуль О.А.,

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ (вх. №256Х) на рішення Господарського суду Харківської області від 14.01.2025 у справі №922/3742/24

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ, м. Київ

до Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Харків

про визнання недійсним та скасування рішення

ВСТАНОВИВ:

У жовтні 2024 Товариство з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ звернулося до Господарського суду Харківської області з позовом до Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, в якому просило визнати недійсним та скасувати рішення Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 70/172-р/к у справі №8/01-191-21 Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу; стягнути з Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ судовий збір, сплачений за подання до суду цієї позовної заяви, у сумі 2422,40 грн.

Рішенням Господарського суду Харківської області від 14.01.2025 у справі №922/3742/24 (суддя Аріт К.В.) в задоволенні позову відмовлено повністю.

ТОВ ЕРА ПРЕМІУМ звернулося до Східного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду Харківської області від 14.01.2025 у справі № 922/3742/24 та ухвалити нове, яким визнати недійсним та скасувати рішення Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 70/172-р/к у справі № 8/01-191-21 Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу; судові витрати покласти на Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 11.02.2025 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ залишено без руху; встановлено Товариству з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ десятиденний строк з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення її недоліків шляхом надання доказів сплати судового збору у встановленому законом порядку та розмірі (3633,60 грн).

У встановлений судом строк заявником апеляційної скарги усунуто недоліки, які стали підставою для залишення її без руху.

Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали не надійшло.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги на відповідність їх вимогам Господарського процесуального кодексу України та провівши підготовчі дії, колегія суддів Східного апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.

Керуючись статтями 234, 254, 262, 268 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРА ПРЕМІУМ (вх. №256Х) на рішення Господарського суду Харківської області від 14.01.2025 у справі №922/3742/24.

2. Встановити учасникам справи строк по 10.03.2025 для подання відзиву на апеляційну скаргу, заяв, клопотань та письмових пояснень з доказами їх надсилання іншим учасникам провадження.

Відзив має бути оформлено відповідно до вимог ст. 263 ГПК України, якою, зокрема, передбачено, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

3. Повідомити учасників справи, що розгляд апеляційної скарги відбудеться "18" березня 2025 р. о 10:00 годині у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, в залі засідань №104.

4. Роз`яснити учасникам справи, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, у тому числі поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, відповідно до статті 197 Господарського процесуального кодексу України.

Інформацію у справі, що розглядається, можна отримати за веб-адресою eag.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.О. Крестьянінов

Суддя Н.О. Мартюхіна

Суддя О.А. Пуль

СудЗапорізький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення21.02.2025
Оприлюднено25.02.2025
Номер документу125341177
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо застосування антимонопольного та конкурентного законодавства, з них щодо антиконкурентних узгоджених дій

Судовий реєстр по справі —922/3742/24

Постанова від 18.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 10.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 05.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 21.02.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Рішення від 14.01.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аріт К.В.

Ухвала від 10.12.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аріт К.В.

Ухвала від 19.11.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аріт К.В.

Ухвала від 19.11.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аріт К.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні