Герб України

Ухвала від 21.02.2025 по справі 464/6768/23

Кропивницький апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 464/6768/23 Головуючий у 1 інстанції: Чорна С. З.

Провадження № 22-ц/811/110/25 Доповідач в 2-й інстанції: Цяцяк Р. П.

У Х В А Л А

про залишення апеляційної скарги без руху

21 лютого 2025 року суддя Львівськогоапеляційного судуЦяцяк Р.П.,перевіривши матеріалиапеляційної скарги адвоката Юнко Марії Василівни представника ОСОБА_1 на рішення Сихівського районного суду м.Львова від 22 листопада 2024 року у справі запозовом Львівської міськоїради до ОСОБА_1 простягнення безпідставнозбережених коштів, -

у х в а л и в :

Рішенням Сихівського районного суду м.Львова від 22 листопада 2024 року позов Львівської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення безпідставно збережених коштів задоволено.

Стягнуто з ОСОБА_1 на користь Львівської міської ради суму безпідставно збережених коштів у зв?язку з користуванням земельними ділянками кадастровий номер 4610136800:07:003:0036, кадастровий номер 4610136800:07:003:0046, кадастровий номер 4610136800:07:003:0045 комунальної власності без правовстановлюючих документів у розмірі 168791,43 грн.

Стягнуто з ОСОБА_1 на користь Департаменту містобудування Львівської міської ради суму сплаченого судового збору у розмірі 2684 грн.

Вищезгадане рішення в апеляційному порядку оскаржила представник відповідачки - адвокат Юнко М.В.

Однак, як вбачається з матеріалів справи, провадження за апеляційною скаргою не може бути відкрито, оскільки в порушення вимог п.3 ч.4 ст.356 ЦПК України до апеляційної скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документів, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» при поданні до суду процесуальних документів, передбачених частиною другою цієї статті, в електронній формі - застосовується коефіцієнт 0,8 для пониження відповідного розміру ставки судового збору.

У зв`язку з вищенаведеним та виходячи з предмету спору та ціни позову та меж оскарження, судовий збірза подачуапеляційної скаргиу відповідностідо ЗаконуУкраїни «Просудовий збір»,у редакціїчинній намомент поданняапеляційної скарги, підлягаєдо сплатиу розмірі3220,8грн.(2684 грн.х 150%х 0,8).

Відтак, провадження за апеляційною скаргою може бути відкрито за умови оплати судового збору згідно ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» в розмірі 3220грн.80коп. за такими реквізитами:

Отримувач коштів:УК у Личаківському районі м. Львова (Личаківський) 22030101

Код отримувача (код за ЄДРПОУ):38008294

Банк отримувача:Казначейство України (ЕАП)

Код банку отримувача (МФО):899998

Рахунок отримувача:UA808999980313131206080013954

Код класифікації доходів бюджету:22030101

Призначення платежу:Судовий збір у справі ( № справи) за позовом (ПІБ чи назва установи, організації скаржника), Львівський апеляційний суд. ( назва суду, де розглядається справа), код ЄРПОУ 42262398 ( суду де розглядається справа).

При заповненні платіжного документа у графі "кодплатника" платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв`язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

Враховуючи допущені недоліки, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху для їх усунення, попередивши апелянта, що у випадку невиконання цієї ухвали подана апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута.

Документи, що підтверджують сплату судового збору необхідно у передбачений строк подати Львівському апеляційному суду.

Керуючись ст.ст. 356, 357 ЦПК України,-

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу адвоката ЮнкоМарії Василівни представника ОСОБА_1 нарішення Сихівськогорайонного судум.Львовавід 22листопада 2024року у справізапозовом Львівськоїміськоїради до ОСОБА_1 простягненнябезпідставнозбережених коштівзалишити без руху та надати апелянту строк для оплати судового збору - десять днів з дня отримання апелянтом даної ухвали.

У випадку невиконання апелянтом у встановлений строк вимог даної ухвали (неподання доказів про сплату вказаних судових витрат до Львівського апеляційного суду), апеляційна скарга буде вважатися неподаною і повернута апелянту.

Суддя Львівського апеляційного суду Цяцяк Р.П.

СудКропивницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення21.02.2025
Оприлюднено25.02.2025
Номер документу125345635
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про повернення безпідставно набутого майна (коштів)

Судовий реєстр по справі —464/6768/23

Ухвала від 07.04.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Ухвала від 07.04.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Ухвала від 21.02.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Рішення від 22.11.2024

Цивільне

Сихівський районний суд м.Львова

Чорна С. З.

Рішення від 22.11.2024

Цивільне

Сихівський районний суд м.Львова

Чорна С. З.

Ухвала від 23.10.2023

Цивільне

Сихівський районний суд м.Львова

Чорна С. З.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні