Шевченківський районний суд м. чернівців
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 727/1659/25
Провадження № 4-с/727/5/25
УХВАЛА
про витребування доказів
24 лютого 2025 року Шевченківський районний суд м. Чернівці в складі:
головуючого судді Слободян Г.М
секретаря судового засідання Вакарчук Т.Р.
за участі скаржника ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Чернівці клопотання скаржника ОСОБА_1 про витребування доказів в цивільній справі за скаргою ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ; адреса: АДРЕСА_1 ) до Приватного Виконавця виконавчого округу Чернівецької області Кондрюка Констянтина Олександровича (адреса: м. Чернівці, вул. Міцкевича, 2, оф.2), заінтересована особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» (код ЄДРПОУ: 35326253; адреса: м.Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21) про визнання дій виконавця неправомірними, -
ВСТАНОВИВ:
У провадженніШевченківськогорайонногосуду м. Чернівціна розгляді знаходиться скарга ОСОБА_1 до Приватного Виконавця виконавчого округу Чернівецької області Кондрюка Констянтина Олександровича, заінтересована особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» про визнання дій виконавця неправомірними.
Ухвалою Шевченківськогорайонногосуду м. Чернівцівід 14 лютого 2025 року прийнято скаргу до розгляду. У скарзі ОСОБА_1 також заявила клопотаня про витребування доказів. Зокрема, просить витребувати у Приватного Виконавця виконавчого округу Чернівецької області Кондрюка К.О. зведене ВП №75531925 (ВП №75525321 від 11.07.2024 року та ВП №62385992).
У судовомук засіданні ОСОБА_1 заявлене клопотання підтримала повністю.
Суд, вивчивши доводи наведені в клопотанні, зважає на наступне.
Відповідно до ч.ч.1, 3 ст.13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Згідно ч.1ст.81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ч.1ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Відповідно до ч.3ст.84 ЦПК України, у разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Згідно ч.6ст.84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Враховуючи вищезазначене, та приймаючи до уваги предмет спору, для повного, об`єктивного та всебічного розгляду справи, суд вважає за необхідне витребувати в Приватного Виконавця виконавчого округу Чернівецької області Кондрюка К.О. вказані докази.
Керуючись ст.ст.81,84,260 ЦПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання скаржника ОСОБА_1 про витребування доказів задовольнити.
Витребувати у Приватного Виконавця виконавчого округу Чернівецької області Кондрюка Констянтина Олександровича зведене виконавче провадження №75531925 (ВП №75525321 від 11.07.2024 року та ВП №62385992).
Надати витребувані докази безпосередньо до суду невідкладно після отримання вказаної ухвали.
Роз`яснити, що відповідно дост. 84 ЦПК Українибудь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбаченіЦПК України.
Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Слободян Г.М.
Суд | Шевченківський районний суд м. Чернівців |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2025 |
Оприлюднено | 25.02.2025 |
Номер документу | 125352246 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Шевченківський районний суд м. Чернівців
Слободян Г. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні