ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
24 лютого 2025 року м. Дніпросправа № 160/27667/24
Третій апеляційний адміністративний суд
у складі колегії суддів: головуючого - судді Чабаненко С.В. (доповідач),
суддів: Юрко І.В., Білак С.В.,
перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕКА МОТОРС"
на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.12.2024 в адміністративній справі №160/27667/24
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕКА МОТОРС"
до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-
ВСТАНОВИВ:
Вищезазначена апеляційна скарга по справі №160/27667/24 надійшла до Третього апеляційного адміністративного суду 14.02.2025.
Від заявника надійшло клопотання про поновлення строку апеляційного оскарження, розглянувши яке, колегія суддів встановила наступне.
За містом ч. 2 ст. 295 КАС України учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Враховуючи відомості Єдиного державного реєстру судових рішень щодо: надіслання його для оприлюднення (14.01.2025), реєстрацію в ЄДРСР (15.01.2025) та дату подання апеляційної скарги (14.02.2025), колегія суддів вважає за необхідне задовольнити клопотання та поновити строк апеляційного оскарження рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі № 160/27667/24.
Ознайомившись з матеріалами справи та апеляційної скаргою, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 296 КАС України, підстави для повернення апеляційної скарги, чи відмови у відкриті апеляційного провадження відсутні, тому на підставі ст.ст. 300, 301, 304 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Поновити строк апеляційного оскарження у справі № 160/27667/24.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕКА МОТОРС" на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.12.2024 в адміністративній справі №160/27667/24.
Витребувати від Дніпропетровського окружного адміністративного суду справу № 160/27667/24.
Надіслати заявнику апеляційної скарги копію ухвали про відкриття апеляційного провадження.
Надіслати іншим учасникам справи копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали (за їх наявності).
Запропонувати відповідачу (позивачу, третій особі) у строк - протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали суду про відкриття апеляційного провадження, подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) його копії (з копіями доданих до нього документів) іншим учасникам справи.
Дата постановлення ухвали зумовлена перебуванням головуючого судді на лікарняному.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий - суддяС.В. Чабаненко
суддяІ.В. Юрко
суддяС.В. Білак
Суд | Третій апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2025 |
Оприлюднено | 26.02.2025 |
Номер документу | 125375446 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо реалізації податкового контролю |
Адміністративне
Третій апеляційний адміністративний суд
Чабаненко С.В.
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Луніна Олена Станіславівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Луніна Олена Станіславівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні