Герб України

Ухвала від 26.02.2025 по справі 916/3116/24

Господарський суд одеської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"26" лютого 2025 р.м. Одеса Справа № 916/3116/24

Господарський суд Одеської області у складі судді Смелянець Г.Є.

розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю Баско

про стягнення судових витрат за вх.№2-264/25 від 26.02.2025

у справі №916/3116/24

за позовом: Департаменту комунальної власності Одеської міської ради

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Баско

про розірвання договору оренди, виселення та стягнення 55 565,14 грн.

В С Т А Н О В И В:

У судовому засіданні 20.02.2025, за участю представника відповідача, судом проголошено вступну та резолютивну частини рішення, яким відмовлено Департаменту комунальної власності Одеської міської ради у задоволенні позову до Товариства з обмеженою відповідальністю Баско про розірвання договору оренди, виселення та стягнення 55 565,14 грн. у справі №916/3116/24. Судові витрати по сплаті судового збору покладено на Департамент комунальної власності Одеської міської ради.

26.02.2025 за вх.№2-264/25 господарським судом одержано клопотання про стягнення судових витрат та долучення доказів на підтвердження витрат на правничу допомогу, в якому відповідач просить суд долучити до матеріалів справи докази витрат ТОВ «Баско» на професійну правничу допомогу адвоката Срібної Яни Іванівни та відшкодувати Товариству з обмеженою відповідальністю "БАСКО" за рахунок Департаменту комунальної власності Одеської міської ради судові витрати - витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 30000 грн.

Відповідно до ч. 3 ст. 244 ГПК України суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

Відповідно до ст.221 ГПК України якщо сторона з поважних причин не може до закінчення судових дебатів у справі подати докази, що підтверджують розмір понесених нею судових витрат, суд за заявою такої сторони, поданою до закінчення судових дебатів у справі, може вирішити питання про судові витрати після ухвалення рішення по суті позовних вимог.

Для вирішення питання про судові витрати суд призначає судове засідання, яке проводиться не пізніше п`ятнадцяти днів з дня ухвалення рішення по суті позовних вимог.

У випадку, визначеному частиною другою цієї статті, суд ухвалює додаткове рішення в порядку, передбаченому статтею 244 цього Кодексу.

Отже, для вирішення питання щодо судових витрат Товариства з обмеженою відповідальністю Баско, судом призначається судове засідання із повідомленням учасників справи про судове засідання.

Керуючись ст.ст.221, 234, 244 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В:

1.Призначити судове засідання щодо судових витрат Товариства з обмеженою відповідальністю Баско на "10" березня 2025 р. о 17:00, із повідомленням учасників справи про судове засідання.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29, зал судових засідань №16 (5-й поверх), тел.307-957.

Ухвала набирає законної сили 26.02.2025 та оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua

Суддя Г.Є. Смелянець

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення26.02.2025
Оприлюднено27.02.2025
Номер документу125426661
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них про комунальну власність, з них щодо оренди

Судовий реєстр по справі —916/3116/24

Постанова від 03.06.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Постанова від 03.06.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 13.05.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 13.05.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 24.03.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 24.03.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Рішення від 10.03.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 17.03.2025

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Рішення від 20.02.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 26.02.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні