Справа № 439/1013/17
Провадження № 2/439/1/25
УХВАЛА
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
28 лютого 2025 року м. Броди Львівської області
Суддя Бродівського районного суду Львівської області Марків Т.А., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката П`ятковського Андрія Петровича про проведення судового засідання в цивільній справі за позовом Золочівської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області, Головного управління ДПС у Львівській області, до ОСОБА_1 про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості з орендної плати за землю, в режимі відеоконференції,
встановив:
Від представника відповідача - адвоката П`ятковського А.П. надійшло клопотання про його участь в судовому засіданні, та в усіх подальших засіданнях, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyСon» (https://vkz.court.gov.ua) через значну територіальну віддаленість суду від її місцезнаходження.
Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (ст. 212 ЦПК України).
Згідно з роз`ясненням Верховного Суду, опублікованого 04 березня 2022 року на офіційному веб-порталі «Судова влада», якщо суд не припинив здійснювати судочинство, учасники судових процесів мають можливість подати заяву про відкладення розгляду справ у зв`язку з воєнними діями та/або про розгляд справ у режимі відеоконференції за допомогою будь-яких технічних засобів, зокрема власних.
Із врахуванням вищенаведеного та з метою дотримання строків судового розгляду, клопотання слід задовольнити.
Керуючись ст.ст. 212, 260 ЦПК України,
постановив:
Судове засідання в цивільній справі за позовом Золочівської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області, Головного управління ДПС у Львівській області, до ОСОБА_1 про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості з орендної плати за землю, призначене на 07 березня 2025 року о 09.30 год., та у всіх наступних судових засіданнях, проводити в режимі відеоконференції за участю представника відповідача - адвоката П`ятковського Андрія Петровича, поза межами приміщення суду, з використанням ним власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon» (https://vkz.court.gov.ua).
Електронна пошта представника відповідача - адвоката П`ятковського Андрія Петровича, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції ІНФОРМАЦІЯ_1
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.А.Марків
Суд | Бродівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 28.02.2025 |
Оприлюднено | 05.03.2025 |
Номер документу | 125516358 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бродівський районний суд Львівської області
Марків Т. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні