Черкаський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер провадження 22-ц/821/614/25 Справа № 709/71/25Чорнобаївський районний суд Черкаської області
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
03 березня 2025 року м. Черкаси
Черкаський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Карпенко О.В.
суддів: Василенко Л.І.
Новікова О.М.
розглянувши апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - адвоката Мельник Ольги Володимирівни на ухвалу Чорнобаївського районного суду Черкаської області від 04 лютого 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_3 як законного представника малолітніх та неповнолітніх дітей: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Служба у справах дітей Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області про визнання припиненим права користування житловим будинком та виселення,
в с т а н о в и в :
23 січня 2025 року ОСОБА_1 звернувся до суду з вищевказаним позовом.
Ухвалою Чорнобаївського районного суду Черкаської області від 04 лютого 2025 року позовну заяву повернуто позивачу.
Не погоджуючись з ухвалою суду першої інстанції, представник ОСОБА_1 - адвокат Мельник О.В. оскаржили її в апеляційному порядку, подавши 18 лютого 2025 року засобами поштового зв`язку апеляційну скаргу, яка надійшла до Черкаського апеляційного суду 20 лютого 2025 року
Для вирішенняпитання провідкриття апеляційногопровадження заапеляційною скаргоюпредставника ОСОБА_1 -адвоката МельникО.В.на ухвалуЧорнобаївськогорайонногосуду Черкаськоїобласті від04лютого 2025року, листом №709/71/25/2581/2025 від 21 лютого 2025 року із суду першої інстанції витребувані матеріали цивільної справи № 709/71/25, які 03 березня 2025 року надійшли до Черкаського апеляційного суду.
Апеляційна скаргаподанав строк, заформою тазмістом відповідаєвимогам ст.ст.354,356ЦПК України.Доводи, наведені в апеляційній скарзі, дають підстави для перевірки матеріалів справи.
Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в :
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Мельник Ольги Володимирівни на ухвалу Чорнобаївського районного суду Черкаської області від 04 лютого 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_3 як законного представника малолітніх та неповнолітніх дітей: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Служба у справах дітей Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області про визнання припиненим права користування житловим будинком та виселення.
Встановити, що відзив на апеляційну скаргу може бути подано протягом 7 днів з моменту одержання цієї ухвали та має відповідати вимогам ст. 360 ЦПК України. Відзив надсилається на адресу Черкаського апеляційного суду (вул. Верхня Горова, 29, м. Черкаси, 18600) із обов`язковим посиланням на номер апеляційного провадження. До відзиву обов`язково додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. Також учасники справи мають право у строк для надання відзиву подати до апеляційного суду свої заперечення щодо поданих скаржником заяв чи клопотань (у разі їх наявності).
Роз`яснити учасникам справи, що згідно положень ч. 3 ст. 360 ЦПК України відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає апеляційному перегляду судового рішення.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач О.В. Карпенко
Судді Л.І. Василенко
О.М. Новіков
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2025 |
Оприлюднено | 06.03.2025 |
Номер документу | 125560232 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про виселення (вселення) |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Карпенко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні