Справа № 464/2460/14-ц Головуючий у 1 інстанції: Теслюк Д.Ю.
Провадження № 22-ц/811/605/25 Доповідач в 2-й інстанції: Бойко С.М.
У Х В А Л А
про залишення апеляційної скарги без руху
03 березня 2025 року суддя судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду Бойко С.М., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 29 січня 2025 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби у м. Рівному Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції,
встановила:
ухвалою Сихівського районного суду м. Львова від 29 січня 2025 року у задоволенні скарги відмовлено.
Ухвалу суду оскаржив ОСОБА_1 , інтереси якого представляє адвокат Кусий А.В., подавши апеляційну скаргу через систему «Електронний суд» 21.02.2025 року.
Відповідно до п.8 ч. 2 ст. 356 ЦПК України, в апеляційній скарзі має бути зазначена дата отримання копії судового рішення суду першої інстанції, що оскаржується.
Відповідно до п.4 ч.4 ст. 356 ЦПК України, до апеляційної скарги додаються докази, що підтверджують дату отримання копії оскаржуваного судового рішення суду першої інстанції (за наявності).
Апелянт просить поновити строк на апеляційне оскарження ухвали суду, покликаючись на те, що повний текст оскаржуваної ухвали складено 04.02.2025 року, оприлюднено її в Єдиномудержавному реєстрісудових рішень05.02.2025 року, зареєстровано 06.02.2024 року, забезпечено надання загального доступу 07.02.2025 року, однак, апелянтом не вказана дата отримання ним копії оскаржуваної ухвали суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) судове рішення або якщо розгляд справи (вирішення питання) здійснювався без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до ч. 2 ст. 354 ЦПК України, учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: 1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; 2) на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Відповідно доч.3ст.354ЦПК України, строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Враховуючи вищенаведене, апелянту необхідно подати до суду докази, що підтверджують дату отримання копії оскаржуваної ухвали суду, для вирішення питання про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Враховуючи вищенаведене, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху для усунення вказаного недоліку.
Керуючись ст. ст.185, 357 ЦПК України, суддя
постановила:
апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 29 січня 2025 року залишити без руху.
Встановити апелянту строк для усунення вказаного недоліку - десять днів з дня вручення цієї ухвали.
Подати докази, що підтверджують дату отримання копії оскаржуваної ухвали суду.
У разі невиконання вимог суду у встановлений строк апеляційна скарга буде вважатись неподаною і буде повернута апелянту.
Ухвала суду набирає законної сили з дня прийняття і в касаційному порядку не оскаржується.
Суддя Бойко С.М.
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2025 |
Оприлюднено | 07.03.2025 |
Номер документу | 125627158 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Львівський апеляційний суд
Бойко С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні