ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
(вступна та резолютивна частини)
м. Київ
17.03.2025Справа № 910/1743/24
за заявою ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 )
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Редан»
(ідентифікаційний код: 30859519)
про банкрутство
Суддя Омельченко Л.В.
За участю секретаря Олійника Б.М.
Особи, які беруть участь у справі :
від заявника - не з`явився;
від боржника - не з`явився;
розпорядник майна боржника - арбітражний керуючий Ведмедєв Сергій Сергійович - не з`явився;
від ТОВ «Грандіс ЛТД» - не з`явився;
від ТОВ «Сварог Капітал» - не з`явився;
від ТОВ «Фінансова компанія «БЛК» - не з`явився;
від ТОВ «ОСТА ПЛЮС» - не з`явився
Керуючись ст. ст. 50-54 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю «Редан» (ідентифікаційний код: 30859519).
2. Припинити повноваження розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Ведмедєва Сергія Сергійовича.
3. Увести процедуру санації Товариства з обмеженою відповідальністю «Редан» (ідентифікаційний код: 30859519).
4. Затвердити План санації Товариства з обмеженою відповідальністю «Редан» (ідентифікаційний код: 30859519) у справі № 910/1743/24 у редакції, схваленій 01.11.2024 зборами кредиторів боржника.
5. Призначити керуючим санацією Товариства з обмеженою відповідальністю «Редан» (ідентифікаційний код: 30859519) арбітражного керуючого Ведмедєва Сергія Сергійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1795 від 19.06.2017).
6. Встановити керуючому санацією боржника арбітражному керуючому Ведмедєву Сергію Сергійовичу основну грошову винагороду за виконання повноважень керуючого санацією - чотири розміри мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
7. Оприлюднити у встановленому ч. 4 ст. 50 Кодексу України з процедур банкрутства порядку повідомлення про уведення процедури санації Товариства з обмеженою відповідальністю «Редан» (ідентифікаційний код: 30859519).
8. З моменту винесення ухвали про уведення процедури санації арешт на майно боржника та інші обмеження дій боржника щодо розпорядження його майном можуть бути накладені лише в межах процедури санації у разі, якщо вони не перешкоджають виконанню плану санації та не суперечать інтересам конкурсних кредиторів. Не допускається арешт грошових коштів, що знаходяться на банківських рахунках умовного зберігання, відкритих боржником у встановленому законодавством порядку.
9. Копію ухвали надіслати учасникам справи, державному реєстратору за місцезнаходженням (місцем проживання) боржника та відділу з питань банкрутства Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
Ухвала набрала законної сили 17.03.2025, може бути оскаржена у відповідності до ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Л.В. Омельченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.03.2025 |
Оприлюднено | 18.03.2025 |
Номер документу | 125872802 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Омельченко Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні